Chirurgia ruky ružinov

Príspevok v téme: Chirurgia ruky ružinov
Janyna

Prosím Vás,aké máte skúsenosti na tomto oddelení?Je tu niekto,čo vie dať info?Majú mi tu operovať obidve ruky....Len sú strašne dlhé čakacie termíny.Ja idem na prvú ruku až v Januári.Jednu rulu mám už permamente drevenú od zápästia aj prsty.Pohyb minimálny.Som už zúfalá z tohoto tu...Neviem,či si mám hladať nejakú jednodňovú súkromnú chirurg.ambulanciu,alebo čakať sem.Tam tie ruky robia dennodenne,tak majú asi viac skúsenosti...Ďakujem

Kiara2

V tom pripade zajdi za svojou obvodnou lekarkou, povedz jej že maš karp. tunel a si navyše aj spadla... a ona nech ťa pošle k nejakemu chirurgovi a potom znova na RTG. Takto by som to riešila ja.
A ak by bol rtg v poriadku tak ak maš peniaze skus tu sukr. kliniku. Dr Racz ak robi na chirurgii ruky určite ti tam zoperuje aj karp. tunel. Aj ten Hedera robil v Ružinove, kamaratovi operoval dnu na prstoch. Take guličky tam mal.
Inde ti bohužial neviem poradiť kde ti to zoperuju rychlo, už nepoznam nič take "rýchle" Možno niekto iny ti ešte poradi

Janyna

Ano,podľa EMG mám karp.tunel ale som do toho spadla,a rentg bol len kusok zápästia ,myslím,že tam môže byť aj niečo iné...bolesť naozaj neznesiteľná...a lieky od bolesti si nedávam,pretože mám zápal žalúdka....nedokážem čakať do januára a chcem aby to bolo dobre zdiagnostikované aj zoperované...neviem,kde sú dobré skúsenosti...

Kiara2

www.interklinik.sk
našla som tam trpnutie ruky, skakave prsty a operuju tam aj karpalny tunel, ale ak sa rozhodneš pre tuto kliniku radšej sa opýtaj lebo nedavno tam mali ja karpalny tunel napisany

Kiara2

Takže ak som to pochopila maš karpalny tunel?
Ak ano poznam jednu kliniku, ale to je sukromna kde ti to zoperuju do troch týždnov.
Daj si do vyhladavača interklinik je to v Petržalke, maju na stranke aj cennik. Robi tam Hedera a Racz ten Racz robi aj v Ružinove na oddeleni ruky kde si bola na vyšetreni.

Janyna

Že vraj to robí ten,u ktorého som bola v ambulancii.Ja už o bolesti doslova plačem...ja som na tie ruky aj spadla pred mesiacom a zrentgenovali mi iba zápästie,vyslovene iba asi dva cm tesne nad zápästím,bolia ma ale aj dlane,prsty sú opuchnuté,neviem,či tam nemôže byť aj zlomené na inom mieste,z ľavou vôbec nehýbem,ako mám vydržať do januára?Oni že karp.tunel bolí..Ale takto príšerne ako zlomenina?Neviem,čo už mám robiť...

Kiara2

Ahoj ideš priamo na oddelenie chirurgie ruky? Bola si v amb. na druhom poschodi? Ak ano tam sa dlho čaka. Ale neskušala si isť na prizemie do amb? Tam tiež vyšetruju ruky v jeden deň a tam je tiež kopa chirurgov ktorí by ti dali možno aj skorši termin. Ja to porovnam so sebou mne operovali na plastike v ružinove nosnu prepažku a termin som mala do dvoch mesiacov. Inak operovať ťa bude ten ktorý ti robil vyšetrenie? Či vlastne nevieš a bude ťa operovať ten ktory bude mať v den tvojej operácie službu? Čo ti budu operovať? Karpalny tunel?