Rychlejsie hojenie ran a zabranenie vyraznym jazvam?

Príspevok v téme: Rychlejsie hojenie ran a zabranenie vyraznym jazvam?
dumbr dumbr

ako dopomoct zahojeniu reznej rany na tvari? mam totizto trochu hlbsiu reznu ranu na tvari, akurat koze mi este ostala.. v nemocnici mi povedali, ze zasivat to zrejme nebude nutne, ze uvidime casom.. akurat mne to este aj po dni stale ako tak krvaca a neviem, co s tym mam robit..
Taktiez by ma zaujimalo, ci existuje nieco, co by zabranilo tvorbe nejakej prilis velkej jazvy... je mi jasne, ze bez jazvy sa asi nezauobidem, ale je nieco, co to trochu zmierni?? No som v zahranici, cize nejake slovenske veci mi prave nepomozu :(

Kovalickova

skus biolampu ... mne terapia svetlom pomáha takmer na všetky zdravotné problémy a to mám len takú malú praktickú zo zdravého nákupu

alanWilder

mne velmi pomohol gel UniGel APOTEX 100g, je sice drahsi ale zarucene funguje a ak by ste chceli nan zlavu nech sa paci -odkaz odstránený-

Karolin_154

christine kremik je na mensie rany a ich rychlejsie hojenie, dezinfikovat to netreba kedze sam posobi dezinfikacne, predtym som mala sprej dezinfekcny na rany ale to deti dost stipalo, toto je lepsia akternativa

FashionRO

Ja ti doporučím veľmi prírodnu formu a navyše tvoja pokožka bude krasne hebka ako babätko.Nie len ,že ti rany uhojí rýchlejšie ,ale aj tie jazvy ti zneviditlný do 3 tyzdnov.Staci si napustiť do vane vodu a dat do nej 2 a pol polievkových lyziciek kokosoveho oleja.Odporucam ti zeby voda bola co najhorucejsia 39C BY Malo stacit.Skús to a uvidiš :).
A navyse ucinky kokosoveho oleja su viac
-lieci ekzémy
-pokozka ostava hebka
-akne
-Ako prírodný deodorant proti zapáchajúcemu potu
-bojovnik proti mykoze a plesniam
A kupuj kvalitný ,nech tam pise extra panenský kokosovy olej ak sa chces dockat takychto ucinkov :)
Inac tu mas viac ucinkov ako to pôsoby na teba feminity.zoznam.sk

karolin_154

ahoj, ja na urychlenie hojenia ran pouzivam zalve krem, deti v istom veku maju dar sa hocikde buchnut narazit a pod, v tomto by mala mat kazda mama nieco take doma v lekarnicke :)