Kniha

Príspevok v téme: Kniha
Mimulus

Viem, že to do psychickej tematiky možno nepatrí a neriešim dokonca už radšej ani žiadny problém. No rozhodol som sa, že napíšem o tom všetkom čo ma trápi knihu a bol by som veľmi rád ak by Tí ktorí mi chcú pomôcť mi poslali Svoje príbehy. Nemusíte písať veľa ak Vám bude stačiť jedna A4 tak nevadí ale píšte. Ak náhodou bude niekto mať záujem pošlem mail. Veľmi by ste mi tým pomohli. Vopred Ďakujem. A Chcem hlavne poprosiť ľudí ako marcelina78, Meretseger a ďalších z fóra na ktorom som bol aby sa mi ozvali a že majú u mňa velikánske ďakujem.

Mimulus

shy -mám už teraz dve alternatívy tak táto téma je o tej prvej a zatiaľ je to ok len mám jeden problém. Ja nepíšem knihu ja ju skladám zo skutočných príbehov ľudí, ktorí mi nepíšu :D

A čo sa týka toho druhého - tak ak mi pošleš básničku tak ti napíšem čo je tá druhá varianta ale až zajtra, pretože na dnes musím končiť :)

[zruseny22]

Aha, tak uz som sa docitala od Amandy. Mimulus, ja mam rovnaky nazor ako Amanda.

Myslim, ze ak sa clovek citi skutocne velmi zle, tak ho nejake forum nevylieci.. Nic v zlom, ale... chces pisat knihu o psych. diagnozach, ale sam ju diagnostikovanu "nemas".. a nerozumiem na co ta kniha.. podla mna existuje dost materialov, informacii, aj pribehov.. ci ty mas v plane napisat "Slepaciu polievku pre dusu?".

Mimulus

cry - myslíš že som bol u odborníka. Nie len robím niečo užitočné a nezožieram sa nad mojím zdravotným stavom. Prepáč ale v živote by som do úst nedal žiadnu tabletku a nikdy by som sa nezamýšľal nad tým, že mi niekto snáď pomôže. Psychické ochorenie nevylieči nikto, žiadne prášky, žiadny lekár - človek môže len svojím vlastným prístupom dosiahnuť to aby mu nebolo tak zle. A ja som to dokázal 15 rokov tak dúfam, že tú knihu, ktorú chcem napísať aj dokončím a že bude dobrá. A Cry nechceš mi prispieť?

[zruseny22]

Ahoj, mimulus, prepac, ze som sem tak vkrocila, precitala som len jednu stranu, ale neda mi to sa neopytat otazku, ci si bol uz u odbornika, alebo?