Kniha

Príspevok v téme: Kniha
Mimulus

Viem, že to do psychickej tematiky možno nepatrí a neriešim dokonca už radšej ani žiadny problém. No rozhodol som sa, že napíšem o tom všetkom čo ma trápi knihu a bol by som veľmi rád ak by Tí ktorí mi chcú pomôcť mi poslali Svoje príbehy. Nemusíte písať veľa ak Vám bude stačiť jedna A4 tak nevadí ale píšte. Ak náhodou bude niekto mať záujem pošlem mail. Veľmi by ste mi tým pomohli. Vopred Ďakujem. A Chcem hlavne poprosiť ľudí ako marcelina78, Meretseger a ďalších z fóra na ktorom som bol aby sa mi ozvali a že majú u mňa velikánske ďakujem.

Mimulus

Milá ceruzka aj tak mi nebudeš asi veriť, pretože takéto niečo ak by mi niekto povedal tak tomu neverím tiež ale názory sú rôzne. Ale ubezpečujem Ťa, že to nie je moja fantázia ako to tu už niekto písal.

www.zdravie.sk

Mimulus

Ja viem, že to nesmie byť depresívna kniha ale zewa založila presne takú tému, ktorá je skoro dvojičkou obsahu tej mojej pripravovanej knihy. Dosť drahé ale vydám to za každú cenu :)
A ináč dlho si sa neozvala :D Ešte raz ďakujem

Meretseger

Reakcia k tebe v téme "Strach z depresívnych ľudí."
Mimulus... depresívnych, pochmúrnych a smutných kníh je od slovenských autorov viac než dosť. Tu v SR takmer nikto nevie robiť KVALITNÝ humor, je ho tu strašne málo. Myšlienka tvojej knihy sa mi páči, asi preto, že som sama depresívna, ale ak to trochu nespestríš, začne to nudiť. Neber to v zlom, ale od začiatku ti radím odľahčenie.
Vydanie knihy? Obráť sa na tlačiareň a poskytni im údaje o rozsahu knihy, či ide o tvrdú väzbu alebo brožovanú, či chceš čiernobielu alebo farebnú tlač, aký papier - napr. kriedový je hrozne drahý.
Príklad: vydávame knihu s rozsahom cca 180 str., tvrdá väzba, čiernobiela tlač, 2200 ks. Takto vyjde 1 ks za 1 euro aj čosi, takže do 3 tis. eur.

Mimulus

Tak trošku na oživenie témy. Ako som už písal, nepíšem román a práve preto sa snažím zistiť čo by Vás v mojej knihe oslovilo? prečo by ste si chceli prečítať práve takúto knihu? Názory odborníkov, informácie o duševných chorobách a ochoreniach k nim pridružených? Skutočné príbehy alebo by ste si prečítali radšej román spracovaný ako klasická kniha? Skutočný spisovateľ románov by sa nato nepýtal ale ako som už niekoľkokrát písal tak nepíšem román ale píšem o živote a o realite ako takej.

Mimulus

Jasné, že som začal písať - môj príbeh mám spracovaný na cca 40 strán, ešte tam budú rozhovory a všetko to, čo som písal + pracujem na tých ďalších príbehoch.

krásna skladba tak posielam niečo aj ja: či uhádnete odkiaľ to je?

www.youtube.com

www.youtube.com

www.youtube.com