Do bazéna v kúpeľoch sa musí chodiť nahý

mate59

gadget3 - som ti to na začiatku diskusie vravel, mnohí mali reči, no, ale sama vidíš, že to nevadí a muži tam nie sú.Inak v kúpeľoch vznikajú tzv. kúpelné lásky,ale tých chlapov odpálkuj natvrdo, sú to prasáci.

Leonka77

ja som sa tam tiez nestretla ze by som bola uplne naha na nejakej zmiesanej procedure, v hammame si aj mozes vybrat ci chces cisto zensku skupinu alebo zmiesanu. Do vyrivky ides v pohode v plavkach a ked ides na nejaky zabal tak tam kazdy lezi osamote v jednej bunke takze pohoda :)

gadget3

Naozaj sa tu do bazénov chodí na "adama"... Sú tam vtedy našťastie len ženy, ale ich vekový priemer je tak 60 rokov.
Na chodbách čo stretnem pána v rokoch, to sa chce zoznamovať, to chce číslo izby alebo tancovať. So svojimi 23 rokmi som tu spôsobila riadny zmätok..

malaanka

gadget3
Ja som teraz na lieceni v Turcianskych Tepliciach a tu sa chodi na vsetky procedury( vodne) v plavkach.Jedinou vynimkou su vanove kupele,ale tam si len sama.
Mne to velmi vyhovuje a nesla by som do takych kupelov, kde by som bola naha a bolo by nas viac.
Podla toho som si aj vybrala kupele.

looft

no fuj,mne by sa to tiez nepacilo. Treba si vyberat take zariadenia kde mozes ist v plavkach. A ked uz,tak ich popros, ci ty nemozes byt oblecena...nikto ta nemoze nutit

Maoam

vsak budu mat jazyky po kolena z nej

ja ju uplne chapem, ze s tym ma problem..

ja som bola raz na rehabilitaciach a to som chodila vsade oblecena a za den som mala 30 pozvani na radne, normalne boli nechutni a cumeli po mne, aj ked som presla okolo v joggingovej suprave...

staci, ze je mlada baba pohladna, stihla a konec, samy uchylak tam