Prvé stretnutie z chlapcom a hanblivosť

Príspevok v téme: Prvé stretnutie z chlapcom a hanblivosť
Patinka

Ahojte ešte som sa nikdy nestretla z chlapcom z očí do oči.. A o pár dni sa mám stretnúť z jedným chlapcom dohodli sme sa že sa stretneme,
no ja som hrozne hanblivá a hrozne sa ho hanbím je iba o 1 rok starší takže niesme vysoký vekový rozdiel. :)

on je taký kľudní a ja rozrušená :) Bojím sa že nebude o čom reč :)

Niejaké témi o čom rozprávať mi napíšte prosím :)

Pomôže mi niekto ako sa zbaviť hanblivosti.. alebo ako ste sa zbavili hanblivosti vy ked ste sa niekoho/niečoho hanbili.. :)

Á keď sme už pri stretnutí tak ako sa rozlúčiť ? ked to bude prvé stretnutie.. musí byť na rozlučke pusa? alebo stačí objatie ? :))

budžu

dobrý den potrebujem pomoc mam sa stretnut s chalanom prvý raz je odomna o rok mladší a strasne sa bojím ze sa niečo pokašle čo mám robit ???

wreck

som rad, ze aspon pobavilo, nemohol som odolat. casto zabudam, ze som bol uplne rovnaky -- omfg, zena! pomoooc! ;)

snad nam tu patinka aspon napise ako to dopadlo. bolo by mile, ak by pieskomil mongolsky dal takto nejaku dvojicu dokopy. :)

dam sem este jedno skvele videjko k veci. aj chlapi maju taketo problemy. :D

www.youtube.com

Makaková

PAtinka,nie objatím nepokazíš nič ,pokial sa poznáte už dlhšie je to bežné ..ale u cudzích by som radšej povedala len ahoj,poprípade kývla rukou usmiala sa a odišla :)

m,mlk

Patinka, zapoj VLASTNÝ rozum a riaď sa ním. Nemôžeš si nechať nadiktovať harmonogram a tvoje správanie ľuďmi z fóra ani nikým iným. Buď sama sebou a nepýtaj sa ľudí, či ho máš objať, preboha. Keď budeš chcieť, tak áno, a keď nebudeš chcieť, tak nie.

pantofla

patinka a nechceš aby sme radsej isli namiesto teba na to randa ? :))
a keď už niečo, tak poviem aj k veci , keď nedáš pusu a ani neobímeš nemôžeš nič pokaziť , čiže nebude mať dôvod myslieť si napr:
- to tak skoro ?
- aha ta už niečo očakáva, alebo ide na to prirýchlo ... atď atď
ono postupom času pocitis ake to bude a sama budeš cítit čo si môžeš dovoliť a čo nie :)