Výtok

Príspevok v téme: Výtok
lils

ahojte ženičky, už od začiatku svojej menštruácie, ktorá bola v 13 rokoch aspoň mam taký pocit, že odvtedy mávam biely výtok, ktorý je mierne zahustený, je ho podla mna priveľa, má rôsolovitú konzistenciu, nesvrbí, nezapácha ale je po celý menštruačný cyklus rovnaký. niekdy normálne cítim ako zo mna " vyletí" von .
neskutočne mi sťažuje život, nemôžem mať iné nohavičky ako čierne , pretože keď " nečakane" zavíta von mávam na nich akoby mokrý fľak, čo samozrejme nepôsobí dvakrát príťažlivo.
vystriedala som dvoch lekárov, výsledky negatívne, preliečenie rôznymi vaginálnymi probiotikami, a krémami a výsledok žiadny. máte podobné skúsenosti? alebo nejaký trik.....už som zúfalá.....

TinaM

nechcem vas sklamat, ale ked to takto pocitam, mala som 5 gynekologov. Najprv som menila kvoli tomu, ze som nebola spokojna s pristupom, tiez len mavol rukou, predpisal cipky (bez vyteru, len tak z brucha si to vymyslel) a bolo. Dalsia otehotnela, potom som sa stahovala. A u kazdeho som to riesila, kazdy mi robil testy, sono, krv, stery..vsetko.A odpoved: je to normalne, jednoducho produkujete viac vytoku, vasa posva sa tym chrani. Budte rada, ze nemate opacny problem, to by bolo horsie. A tak som sa s tym postupne naucila zit. Nosim intimky a spodne pradlo vsetkych farieb, bez obmedzeni. Nie je to prijemne, pred sexom s priatelom idem vacsinou do sprchy, ak to nestihnem, trosku s tym mam problem. Ale mame otvoreny vztah, vysvetlila som mu, nech si nemysli, ze som nejaka spindira, ze jednoducho toto je moj problem-neproblem, inak to nebude. Povedal, ze co z toho robim vedu, ze aspon nepotrebujeme lubrikacny gel :) takze to je pohlad mojho muza.

girl123654

vôbec sa tým netrápte, podľa mňa to má každá žena, aj ja.. niekedy menej niekedy viac.. len nikto to nepovie nahlas, lebo je to nechutné, keď sa rozprávam s blízkymi kamaratkami, tiež hovoria, že majú s tým problém.. podľa mňa sa tým pošva len chráni.. tiež som skúšala všetko možné..

rianah

nepomohlo nic- rosalgin, saforelle, aflovag, kitovuli, cicatridina nic nic nic nepomaha ani soda, vytok mam o hodinu spat.... je to sialene!

lils

macik:presne ako to opisuješ, tiež babské rady, zmeň prací prášok, nos len bavlnené, ja dokonca používam aj mydlá na intimnu hygienu (saforele) a nič, mam ho od začiatku, ...najhoršie je že ja sa citím akoby som bola nejaká " divná" ..často sa cítim akoby špinavo kvoli tomu...:( je to nahlavu....napadlo, že pojdem k dalšiemu gynovi...nech aj ten porobí testy a uvidí sa.....mám uchylku sa báť vecí, ktoré si -možno- sama nahováram, ale bojím, že by som kvoli tomu mohla byť neplodná napríklad alebo že by to mohlo vyústiť do nejako zápalu alebo niečo....:(...pred chvíľkou išiel zase zo mňa von..tak som utekala na záchod je ho po väčšine približne asi polka čajovej lyžičky na jeden krát. ak by som ho mala presne opísať a je to nechutné hlavne pre mna lebo sa citím ako nejaka humusačka: vyzerá ako sopel, len je trošku belší....( fuj!)

macik

ja som vysadila mlieko,jogurty jem len sporadicky ..naozaj,dvakrat za mesiac mozno tri ..viac nie

ale ide ma poraziť z toho,že mi nic gynekolog na to nedal ,a stale to mam !:( zapachajuce kysle neico bielo zlte hnusne :(
a niekedy dokonca citim,ako to tecie :( je to priserne doslova,nechutne..
tiez musim chodit len v ciernom spodnom pradle,ide ma z toho poraziť,ale aj na tom ciernom je biely flak ..niekedy je to viac,inokedy menej...
vsetko som to takto opisala gynekologi ,jeho odpoved -zmente praci prasok :D co ma dost rozosmiala ..
lebo sme skusali s mamou aspon milion praskov....
nič ..doslova nič ...zabíja ma to..už to mam roky !:(/ od zaciatku menzesu :( niekedy uz sa idem z toho zblazniť ..vazne ...

rianah

prečítala som si to tvoje forum ( link ktorý si dala)... a ja mlieko už asi pol roka nepijem kvoli pleti, ale zase v iných formách ho konzumujem. vlastne som pred chvíľkou robila palacinky a uvedomila som si že aj tam mlieko je.vyskušam ho obmedziť ešte viac , žiaadne jogurty, žiadne tvarohy a pod...ale nemyslím si že sa to zmení, lebo mlieko...ako také som už neplila pol roka....približne....ty si to skúšala ? aj to s tou sódou? a pomohlo?

rianah

viem velmi dobre ako sa citis...ja som to nikdy nemala a teraz som z toho v riti doslova ma to stve a vymenila som dvoch gynekologov:(

lils

no "to" v spojitosti s dieťatom som myslela, že ak by som chcela otehotnieť aby mu (plodu) ten výtok nejako neprekážal.....ale to je asi hluposť ku ktrej som dospela , keď som neustále nad tým premýšlala.....
ešte mi napadlo, že sa často uvolnuje hlavne v tedy ked vytváram nejakú fyzickú činnosť ..napríklad zrazu začnem utekať na autobus..:D...tak vtedy alebo napríklad občas aj v tedy ked veľmi zatlačím ..hm...ked som na velkej..:D tak je to dosť podrodbný popis....ale mne to velmi znepríjmenuje život, môžem mať napríklad len čierne nohavičky, lebo ak ma inu napríklad svetlu farbu a nemám intimku tak hned je vidieť mokrý flak....a to teda vábne nie je....ani zdaleka