Výtok

Príspevok v téme: Výtok
lils

ahojte ženičky, už od začiatku svojej menštruácie, ktorá bola v 13 rokoch aspoň mam taký pocit, že odvtedy mávam biely výtok, ktorý je mierne zahustený, je ho podla mna priveľa, má rôsolovitú konzistenciu, nesvrbí, nezapácha ale je po celý menštruačný cyklus rovnaký. niekdy normálne cítim ako zo mna " vyletí" von .
neskutočne mi sťažuje život, nemôžem mať iné nohavičky ako čierne , pretože keď " nečakane" zavíta von mávam na nich akoby mokrý fľak, čo samozrejme nepôsobí dvakrát príťažlivo.
vystriedala som dvoch lekárov, výsledky negatívne, preliečenie rôznymi vaginálnymi probiotikami, a krémami a výsledok žiadny. máte podobné skúsenosti? alebo nejaký trik.....už som zúfalá.....

TinaM

nepocitila, pretoze tie gely a masticky a cipky a vaginalne tablety su urcene na odstranenie problemu (kvasinky, mykoza...) kedze ty nemas tieto problemy, neucinkuju-aspon tak si to vysvetlujem ja.
Ano poznam to, preto nosim intimky-ver mi, je to o dost prijemnejsi pocit a co je na tom dalsou vyhodou-nemas vsetky nohavicky nechutne zaspinene.

lils

no moj prvý gynekológ sa tiež vyjadril nejako podobne...ale TinaM máš aj ty takú skôsenosť , že to s teba normálne ako keby " vyletí" , jednoducho, že cítiš kedy to s teba ide von?????. lebo ja v tom prípade hned vyhľadávam najbližšiu toaletu, aby som si to dala preč, respektíve utrela.
a ešte ja som vlastne nikdy po žiadnej s tých mastí a tabletiek nepocítila úľavu, alebo stagnáciu toho " problému".

TinaM

No, mozno ti neurobili vsetky testy, robili ti test aj na ureaplazmu?
A potom druha vec je ta-uz sa to tu riesilo pred par dnami, presne tento isty problem a aj tam som napisala moju skusenost: ja to mam tiez, vytok, stale, cely mesiac musim nosit intimky, lebo je to neprijemne. Vela doktorov, vela vysetreni, vsetko v poriadku. Vraj moja posva vylucuje viac vytoku, aby sa chranila. A ze mam byt rada, ze nemam opacny problem ;)
Tot, moja skusenost :)