sado-maso

bajuza

užasny popcit mam rada i ja nasilne hratky aj facky priviazanie o postel :) niečo drsné,ale samozrejme nebolestive,ničim sa netyrame .. len pocit ze sa ma niekto zmocní,že je na mna niekto velmi zly ! :)

jajajajjajaja

Ano Lubosko nieco take sa mi paci inac tiez som ti napisala z mojho skutocneho nicku si velmi sympaticky myslim to vazne cmuk

jajajajjajaja

Ahoj sakal no tak neviem ale zrejme ano pacia sa mi hlavne to ked chlap vie co chce a vie to urobit tak ako sa ma. Ako sa mas? bostek posielam

jajajajjajaja

Ahoj sakal no tak neviem ale zrejme ano pacia sa mi hlavne to ked chlap vie co chce a vie to urobit tak ako sa ma. Ako sa mas? bostek posielam

jajajajjajaja

Ahoj sakal no tak neviem ale zrejme ano pacia sa mi hlavne to ked chlap vie co chce a vie to urobit tak ako sa ma. Ako sa mas? bostek posielam

jajajajjajaja

Smejo4ja v niecom sa zhodneme ja nie som zastanca sadomaso hier ale nieco medzi tym neviem to tak definovat, no priblizuje sa to tomu o com pises aj ty :D a fakt bolo to uzasne

smejo4ja

Mne sa to veľmi páči a hlavne vtedy keď je priateľ na mne a citim sa tak bezmocná že ma to veľmi zrušuje veľmi:) A ked sme postojačky a on si ma tak užasne pri tisne že som ako v nebi je to fantastické a zbožnujem keď mi vraví čo mám robiť

ivka.

mne sa páči, keď ma potiahne za vlasy, keď mi chytí ruky tak, že s nimi nemôžem pohnúť, keď stojíme a pritisne ma k sebe tak, že nevládzem dýchať, keď ma rýchlo s nedočkavosťou vyzlieka...
MILUJEM TO.
Teraz ma napadlo, že vlastne ja som sa sama ani nikdy nevyzliekla, vždy ma vyzlieka on. Rýchlo, niekedy až do roztrhania...