Ako odnaučiť babku pozerať telenovely?

Príspevok v téme: Ako odnaučiť babku pozerať telenovely?
Sliedic

Mám starú mamu, ktorá denno-denne pozerá seriál Sila lásky a od televízora sa nevie odtrhnúť ani vtedy, keď príde návšteva.

Napíšte, ako ju od toho odnaučiť, pretože ten seriál jej nič dobré neprinesie, scenár je strašný, dialógy otrasné, ona je potom tak vynervovaná a vystresovaná, čo sa tam dialo, že jej to pokazí celý deň. Je to ako droga...

kravina

nech brouka zit.
Keby ma vnuk buzeroval,co mam robit a co nie,tak ho radsej prizabijem.
Co ta dotoho, ma 90 a ty jej nieco budes zakazovat. prezila 2 vojny, trapenia vyse hlavy a ty jej teraz budes zakazovat nejaky pribeh. Ze sa nehanbis.
Naopak jej uvar caj, pohlad ju ,nech sa tesi, nech je spokojna a nech aspon na starobu ma pokoj.

vinea

Sliedič :) hehe...u Teba je to stará mama....u mňa zas otec :D Tak ja na takéto vôbec nie som a on to kuká ako blázonko...veď to je nekonečný seriál :)
A ešte mu to musím, keď je mimo...aj nahrávať na dvd :D Aby náhodou o niečo neprišiel :)

Carie

Tak toto je fakt sila. Ja sice telenovely nepozeram, ale neodsudzujem zeny co to pozeraju a v zivote by ma nenapadlo niekomu to zakazovat. Moja babka ich tiez pozera a co? Ked ju to bavi. Uz velmi zle chodi a byva v dome bez vytahu, cize von uz prakticky nechodi. Tak co ma robit? Nech si kuka co ju bavi. A ked je ta tvoja z toho rozrusena, vzdy lepsie jak keby uplne stratila zmysel zivota a bola v depresiach. Ona tebe urcite tiez nerozkazuje co kukas v telke a co je pre teba vhodne a co nie, tak daj laskavo pokoj aj ty jej.

Aja02

Ty chceš svojej 90 ročnej starkej rozkazovať, čo má pozerať, a čo nie? Nechaj ju pozerať to, čo chce. Nemáš žiadne právo nútiť ju do niečoho, čo nechce.

pipiDP

Sak zinfarktuje kvôli Fernandovi :) to neni zdrave takýto odpad pozerať, bez toho sa zaobide. Babky v jej veku sedia na lavičke a ohovárajú susedov :)

orol

Nechaj ju, to je bežne aj v živote... ona potrebuje rozuzlenie, cibrí si pri tom pamäť, myseĺ atď... skús ju zboku nerušene pozorovať, ako si spokojne pri pozeraní "krofká".
- rozrušuje a čo má by´t? Takíto rozrušenie je snáď škodlibé, či nebodaj nebezečné?
-prečo Ti to tak vadí, resp,. čo tým sleduješ?

UP

aha, babka je velmi emotivny clovek. ak jej nechyba v zivote vzruso, potom pri tom len relaxuje...teda ak to neprehana,nevidim preco ju preladovat na nieco ine. ma svoj vkus a skor ju schladit nech to tak vazne preziva :)

Sliedic

Má 90. Rozmýšľanie má stále v poriadku.

Práveže má programu až až, v tom problém nie je. V tom seriáli sú len samé intrigy, hádky, ohováranie a klebety a zbytočne ju to potom rozrušuje.