Tumor ováris

RNG

Nuz nepovedal by som ze cysty nie su nebezpecne, lebo sa pri tom podstatne zvysuje sanca vytvorenia roznych chybnych buniek a ked su bujnejuce tak je to rakovina
Davkovanie je rozne, na jod odporucam 2 az 6 miligramov denne, na enzymy, napr pancreatine 2 x 4000 mg ekvivalent plus na prazdny zaludok 1.5 hodiny pred jedlom,na yam je to 2 gramy(standardizovane na 10% diosgeninu, tj potrebujes 200 mg diosgeninu denne) DIM sa davkuje na znizenie estrogenickej cinnosti a DHT a zaroven ako protirakovinny vytazok z kapustovin davka 2 x 100 mg. To je ekvivalent davky I3C 2 x 300 mg(na Slovensku ako indonal)
Zdroje tychto su rozne, viacero ich najdes na stranke rng nazory, hladaj cez Google.sk .Inac hromady doplnkov mozes najst cez Google.com ked tam das nazov doplnku, tam su doplnky z celeho sveta.

nu

rng; prosim ta a kde to kupim?a ako sa davkuje? mne gyn. zistil cysty na vajecnikoch.viem ze to neni nebezbecne ale mala prevencia nezaskodi.dakujem

RNG

Nuz prim kazdych tumoroch, rakovinnych ci nie pomaha telo cistit silnymi enzymami, brat jod a DIM, bez ohladu na ine prostriedky.
Enzymy(jod sa podiela aj na vyrobe nasich vlastnych enzymov)su nastroj na odstranovanie nefunkcnych utvorov v tele a roznych zamoreni, co oslabuju nasu imunitu a vytvaraju zapaly.
DIM je protirakovinny doplnok, ktory znizuje estrogenicke hodnoty a hladinu DHT, tj je uziticny pri lieceni a predchadzani rakovin pohlavnych organov a prs.

nu

ahoj,ja som si to dala do google a zobrazilo sa mi ze je to rakovina vajecnikov a moze ist o 1 z 10 druhov.no neverim vsetko co sa pise...rychlo si zavolajte gyn.on by vam to mal vysvetlit.drzim palceky!!!!!!

kvetinac

fero, to ti nikto na ziadnom fore nezodpovie. V prvom rade musite ist k dotycnemu gynekologovi, a ak je nador naozaj zhubny, potom k onkologovi a jedine tam sa dozviete relevantne informacie.

kvetinac

mate, netrep, tumor moze byt aj nezhubny. Na to, co to vlastne je, sa musi dotycna pani opytat svojho gynekologa. Urcite je tam napisane este nieco ine.