Som zavisla na sexe

lililili

Vies, je sympaticky do tvare, velmi mily, inteligentny, pozorny a ma bohatu fantaziu. Je skor taky chudsi, ale to mi nejako extremne nevadi, i ked by som bola rada, ak by pribral. Ale v sexe ma vydrz a ide mu hlavne o moje uspokojenie. ;)

lililili

Carymary, nasla som ho na zoznamke, kde sme si zacali pisat a skoro hned sme nabehli na sexualne temy a ked to popisoval, co ho v tejto teme napada, tak ma to strasne vzrusovalo, ze uz pri citani som bola uplne mokra. Potom sme sa stretli a fakt bol taky, ako pisal. Nie je to ciste iba o sexe, lebo to by nas zunovalo a boli by sme nestastni obaja, ale o celej tej fantazii okolo.

lililili

BJ_2, zla dedukcia. Ja som nikdy na toto forum nezanevrela, len nemam chut tu citat a prispievat, lebo sa skor cudujem, ze ma niekto na to cas a chut, ale mam tuto stranku (zdravie, forum) nastavenu ako predvolenu na webprehliadaci a vzdy, ked idem kazdy den na internet sa mi otvori ako prva a ja len ocami preletim nazvy tem za posledny den. Dlho sa nic nedialo, tak som bola ticho a az teraz, ked vidim, ze sa to objavilo na prvej stranke, cize niekto na to nieco napisal, tak som odpovedala. Bola som zufala, ked som tuto temu zakladala, tak som spociatku aj kazdu hodinu sem chodila pozerat, ci mi niekto nieco neporadil, az sa z toho stal moj kazdodenny zvyk. Nechapem, ako moze byt niekto taky podozrievavy. Ja som sexualne zavisla, aj si to priznam, lebo len vtedy s tym clovek moze bojovat. Ty si podozrievavy, nedovercivy a zavisly na tomto fore a mal by si aj ty s tym nieco robit.

BJ_2

Ja Ti to vysvetlim v skratke:

Tato tema je 7 rokov stara a uzivatlka lililili tu prakticky nema ziadne ine prispevky. Ani nechodi na toto forum. Nevidel som ju tu prispievat nikde. Teda ma iba jednu tuto temu.

Teraz, niekto po 7 rokoch vytiahne tu temu a zrazu uzivatelka lililili sa zahadne objavi po 7 rokoch, a hned prispeje. Par hodin po tom. Hej? Ako myslis, ze sme sibnuti? Ocividne pise niekto iny pod jej nickom a robi si srandu.

BJ_2

Kvetalina 18.02.2019 11:43:43 - to preco vytahujes 7 rokov staru temu? Ti vazne hrabe?
A defcon, nepis pod jej nickom.

lililili

Dakujem vsetkym za rady, ale uz som to vyriesila k uplnej spokojnosti tak, ze som si nasla rovnako sexualne zavisleho partnera a uzivame si zivot spolu niekolkokrat denne uz vyse 6 rokov :)