Sexualny idol vs. realita

Príspevok v téme: Sexualny idol vs. realita
degradozomka

otazka skor na muzov ako na zeny. kazdy muz ma nejaky ten idol zeny, ktory ho pritahuje.niekomu sa padia velke kozy, niekomu male, niekto je zatazeny na pekny zadok, inemu to je jedno. myslite si, ze ak muza vzrusuje nejaka cast tela a partnerka to nesplna, ze je to nejaky velky problem ? lebo tym padom nastava problem v sexualnej oblasti, tym padom sa problem prenasa do vztahu a ako sa vravi ak to neklape v sexe neklape to celkovo. viem, pocula som, ze ak muz nemiluje zenu taku aka je, je chrapun. a zna si ho nezasluzi. ale ak tak na tym premyslam kazdy mame nejaky sexualny idol a nie stale je to to, co v reale mame.... teda otazka znie. je to len chrapunstvo, ci nevyspelost danej osoby, ze pada sexualna pritazlivost, lebo partnerka nesplna dane kriteria alebo to je akoze clkom bezne v tejte debilnej dobe zalozenej na materialnych veciach a postave ?:D

sweater*

tak na sebe makaj, urcite sa aj ty budes citit lepsie. a hlavne nezabudni ze je to tvrda drina a vysledky sa nedostavia okamzite, tak aby ta to neodradilo

Lulita

prekvap ho, nic mu nevrav, stravuj sa zdravo cvic a len bude vidiet ako kvitnes do krasy :) a na krasne baby v meste kasli, najhorsie je sa utapat v smutku, ze ini su akoze krajsi

degradozomka

sweater* samozrejme mam idola ale to je len, niekto kto sa mi paci a samozrejme milujem svojho priatela taky aky je. aj on ma miluje.sme to rozoberali, ze ci vobec ma to zmysel nieco riesit do buducna a riesit svadbu, deti, ked nastal uz len pocas chodenia takyto problem. on povedal, ze samozrejme ze to ma zmysel, ze ma miluje. tu nebola polozena otazka na lasku ale na sexualnu pritazlivost, cisto z pudoveho hladiska, z hladiska muzskej sexuality, lebo ja ako zena, si myslim, ze chlapa pochopit je nemozne, lebo uplne inak zmyslaju :)

degradozomka

zial, na mne tie kila su ozaj vidiet.
on mi to nechcel nijako povedat, pretoze by mi tym ublizil.ale prisla kriza - nato aky sme boli sexualne aktivni tak to uz tak nebolo. vysvetlovala som si to, ze je to tym, ze je unaveny z prace,ze ma toho vela, ja som mala tazke skusky v skole atd. no teraz pri tejto krize, sme mali rozhovor, kde som ja nejak vydedukovala, ze co sa asi stalo. a nakoniec mi to potvrdil, ze ano, to, ze som pribrala ho viedlo k tomu, ze jednoducho nemal chut na sex so mnou. co je pochopitelne. cize on mi to ani nechcel povedat, lebo sam povedal, ze nie je model a ani nikto, kto ma pravo vraviet do toho druheho ako ma vyzerat. jednoducho vravel, ze ma miluje a nechcel mi to vraviet., lebo vedel ze mi to ublizi.

no neviem, ci mi to ublizilo. skor nie, ako ano. otvorilo mi to oci, ze je potreba s tym nieco robit. stravujem sa uz dlho zdravo, neustale bratie nejakych liekov mi asi narusilo hormony a kolisem s vahou hore dole. ale treba cvicit a mna to len nakoplo, ze preboha, som mlada, nebudem teraz chodit ako rozkysnuta buchta. hoc v pase som nemala viac ako 70 cm. ...

ono cela moja tema nebola zalozena na tom ako mi to povedal, ci je chrapun, egoista atd. lebo to nie je.
ale skor bola otazka na chlapov, ze ci to az tak fakt ovplyvnuje chut na sex v partnerstve a ze ci je to u nich tak normalne. lebo ak aj ma mrzi, ze po meste behaju krasne baby, ktore ho vzrusuju a pride domov a doma taku nema :D aaaale bude mat a urcite to nerobim pre neho ale pre seba.

sweater*

niesom si isty ci som uplne spravne pochopil tvoj prispevok. ale idem nato takto, ty mas asi tiez nejakeho "idola", neviem napr. nejaky herec s vymakanou postavou a fesnym ksichtikom, ale svojho frajera lubis takeho jaky je nie? ako mozno sa mu obcas pozres na pupek co mu prevysa cez teplaky (teda ak by nejaky mal, to je proste priklad, neber to tak ze sa to vztahuje konkretne na teba) a povies si ze nezaskodilo by keby si isiel obcas zabehat a zasiel do fitka ale ak nepojde tak ho nebudes menej lubit. ludia by si mali hlavne uvedomit ze nejdu do vztahu preto aby si nasli nejaky kus modelarskej hliny a snazili sa v nom zhmotnit svoje predstavy, oni uz maju hladat tych partnerov podla svojich predstav. btw to ze ta niekto pritahuje svojim vzhladom alebo cim kolvek inym nieje dobou, ale je to zakodovane v nas a sluzi to kvoli tomu aby sa dalej posuvali co najlepsie geny resp. co najlepsia kombinacia genov, to je ako to ze si partnery vonaju, ale to netreba rozoberat, kazdy to robi podvedome takze...

nefinka

tak podla mna ide o to, aky je clovek typ postavy..
na niekom sa tie styri kila uplne stratia a vobec nevidno, ze ich ma clovek navyse a potom su postavy, na kt. je to pribratie hned vidiet..

a mna by este zaujimalo, akym stylom ti povedal, ze si pribrala a ze ho nepritahujes ci co. Pretoze sa tu vela ludi hned rozcertilo a podla mna je aj dost velky rozdiel ako to clovek tomu druhemu povie.

degradozomka

carie ale nikto tu nepisal, o tom, ze sa mu nepostavi :D len o tom, ze chut klesa a tym padom aj zaujem o sex. ale nie uplne, sex je, len vzrusivost nie taka ako normalne. ale uz som pocula odpovede. samozrejme,ze nieco so mnou robim, nebudem kysnut dalej. a pravdu poviem, odpovede typu, ze ak ta lubi mu to nevadi su sice pekne, mozno z casti pravdive - lebo fakt je, co bude robit, ak budem tehotna a priberiem 15 kil. ale potrebovala som vediet nazor, ze ak chlap ma nejaku predstavu, co ho vzrusuje a zena to nema - ci je to u nich az tak velky problem. resp.ci je to az taky problem, aby sa vedel prenasat do vztahu. 4 kila nie je vela, ale ono sa to nezda, ak padnu svaly a pride tuk miesto nich, vidno to a dost.

cize tak, dakkujem za odpovede :)

wixita

Ak ta ma rád len preto, ako vyzeras, vadia mu aj štyri kilá. Ak ta ma rád ako osobnosť, tak je mu to viac menej jedno, jedine že by chcel aby si schudla kvôli sebe, ak si lenivá a prejedas sa.