Sexualny idol vs. realita

Príspevok v téme: Sexualny idol vs. realita
degradozomka

otazka skor na muzov ako na zeny. kazdy muz ma nejaky ten idol zeny, ktory ho pritahuje.niekomu sa padia velke kozy, niekomu male, niekto je zatazeny na pekny zadok, inemu to je jedno. myslite si, ze ak muza vzrusuje nejaka cast tela a partnerka to nesplna, ze je to nejaky velky problem ? lebo tym padom nastava problem v sexualnej oblasti, tym padom sa problem prenasa do vztahu a ako sa vravi ak to neklape v sexe neklape to celkovo. viem, pocula som, ze ak muz nemiluje zenu taku aka je, je chrapun. a zna si ho nezasluzi. ale ak tak na tym premyslam kazdy mame nejaky sexualny idol a nie stale je to to, co v reale mame.... teda otazka znie. je to len chrapunstvo, ci nevyspelost danej osoby, ze pada sexualna pritazlivost, lebo partnerka nesplna dane kriteria alebo to je akoze clkom bezne v tejte debilnej dobe zalozenej na materialnych veciach a postave ?:D

degradozomka

lu, ono je to iny pohlad zo strany zeny. ja som tiez stale si vravela, ze muz ktory miluje, tak miluje zenu taku aka je. ale na strane druhej, zena by sa mala o seba starat a robit vsetko preto aby bola stale pritazliva. hlavne by to mala robit pre seba. no neviem uz povedal, ze ci ma totalne miluje, to teraz neriesim. riesim situaciu, ktora na jednej strane z pohladu zeny je uplne nepripustna avsak z pohladu muza uplne normalne. teda nechcem robit z komara somara. on mi to nechcel povedat, vravel mi stale, ze som krasna, ze boky mam jednoducho geneticky. a ze taketo veci, ze schudni sa babe jednoducho nevravia. to len ja velmi dovernym rozhovorom som to z neho vytiahla a neverim, ze kazdy zdravy muz je uplna flegma ked mu priatelka priberie....sice teraz ho obranujem, ale fakt sa snazim vzit do dituacie chlapa. je to sakra tazke. na jednej strane opustam svoj zdravy rozum, na druhej prichadzam nato, ze chlap zmysla uplne inak.
boubledog, cize je to normalne a nie je to nejaky dovod na vazne rozhodnutia, co sa tyka vztahu?lebo stale mi tu vrta, ze ako fakt, co bude robit, ked priberiem po detoch. bude ma povadzat???

doubledog

lu
tema je o sexualnej pritazlivosti, nie o rozchadzani sa.
ak by moja zena pribrala, tak sa moja sexualna chut znizi. to je jasne.

lu

doubledog....otazka na teba?? keby si sa totalne zamiloval a ta tvoja priberie po svatbe po tehotenstve, opustil by si ju??

doubledog

ale ved to je prirodzene, ze sa to u neho zmenilo.
sexualna pritazlivost je predsa silne zavisla od telesneho vzhladu.

lu

mojka, aj ja som pribrala a moj mi to aj povedal, ale nevadi mu to, milujeme sa aj 3x denne a proste uplne zalezi, ako ta ten clovek ma rad...keby ta ten tvoj totalne lubil, tak na to sere!!!!

lu

je to ubohost, lebo vobec na 100% nezakezi na tom, ako ten druhy vyzera...ide o vnutro cloveka, ale kazdy mame na to iny nazor...napriklad, moj mal predo mnou totalne kozatu babu, teraz ma mna a ja mam oproti nej lentilky hehe, ale miluje ma a nikdy by nechcel uz inu!!!

degradozomka

tak opisem situaciu blizsie. dozvedela som sa, ze jednoducho po tom, co som pribrala z liekov som prestala pritahovat priatela, lebo on je zatazeny na pekne stehna a zadok a ja ho mam vacsi. tym padom, upadla z jeho strany chut, kadejake predstavy, prirozdena sexualna ziadostivost atd. tym padom ak upadlo to, upada aj vztah. sex mame, tak v priemere raz za tyzden. niekedy je to, ze tri dni 2x denne, niekedy ze 2 tyzdne nic, lebo nie je cas a sme obaja vycerpani. dozvedela som sa to nahodou, vravi, ze ma miluje. len to v sexe upada. potom nechapem preco mi tu ide rozpravat o svadbe, o dietati, ked takato vec, vie ovplyvnim nas vztah, o ktorom som si myslela, ze je pevny, doverny. teraz neviem, ci je to tak velky problem, ze to jednoducho nema ziadnu buducnost (lebo preboha, co bude robit, ked po dietati priberiem) alebo je to vec, ktora je celkom bezna a ludia sa normalne prisposobuju, ze aj ked maju nejaky ideal, ktory ich v sexe vzrusuje ale az tak to nevadi, ak sa to vymyka. sice v tomto pripade, to pravdepodobne vadi. ja jednej strane viem, ze najlepsia rada tuna, co tu padne, je utekaj od neho prec. na strane druhej sa snazim dostat do muzskeho zmyslania, no neviem ako. potrebujem fakt rozumne nazory. dakujem.

doubledog

to, ze sa niekomu pacia niektore casti zenskeho tela, podla mna nic neznamena.

ludia sa davaju dohromady povacsinou aj tak z nudze (co sa potom prejavuje neskor)
nejaky extra vyber, kde clovek zvazuje pre a proti, pri tom neprebieha.
proste ak sa v istom case najde aspon trochu kompatibilna osoba, vytvoria par.

takisto si muzi nekupuju drahe supersportiaky, aj ked sa im pacia.
akurat na ne povacsinou nemaju zdroje, tak koncia s renaultom ci skodovkou.