Náš sexuálny život a psík.

Príspevok v téme: Náš sexuálny život a psík.
psík

Zdravím,
som zvedavá či má niekto podobný problém ako ja. Už dva mesiace máme psíka a náš sexuálny život je na 0, pretože psík musí byť všade a stále pri mne aj v postely. Partnera ku mne nepustí. A keď zavrieme dvere tak skučí, šteká, škriabe a dobíja sa do izby ako by ho tam niekto vraždil. "A to je atmosféra na sex" Nepomože ani keď mu tam nechám dobrotu. Má len 5 mesiacov máme ho moc radi,ale aj sebe sa chceme venovať. Priatel ten by na neho nakričal,ale ja to takto nechcem riešiť.

psík

orol je to krížneček jazvečíka s niečím :) nebude moc veľký.

dnes sme boli vonku a tak sme to unavili, že spal sám v obyvačke a my sme mali kľud, len kukol na nás a spal dalej :)

winki

Moj pes absolútne nechcel spávať v mojej izbe, aj keď som sa o to neviem ako snažila. Bol pri mne, ale potom ako som zaspala ušiel na chodbu :D......asi tam mám zlé zóny.

xyzz

"Partnera ku mne nepustí." už táto veta naznačuje absolútne zlú výchovu. Ty ho rozmaznávaš, dopraješ mu čokoľvek a si na neho veľmi mäkká. Priateľ nie tak sa uchyľuje k tebe a nechce aby sa k tebe partner priblíži. Ak to nestopnete a jasne mu neukáete hranice čo smie a čo už nie, prerastie to do agresivity voči partnerovi tak, že keď sa k tebe čo i len priblíži, bude doňho skákať, vrčať a možno aj hrýzť a to asi nechcete. Nepúšťať do postele, prípadne zavrieť v druhej miestnosti a nepúšťať ani keby kňučal celú noc. Teraz je len rozmaznaný, tak jasné že si takto vyžaduje pozornosť lebo vie že mu vždy vyhovieš.... buď neústupná a keď ho raz zavrie vedľa, nepúšťaj.. po dvoch nociach si zvykne

Brumiiiiik

:)) vtipne komentara, pacia sa mi, mile .."ze sa k niecomu schyluje a vzdychne si "..

Ved jasne psik ziarli, chce aj on sa mojkat a teraz nevie co idete robit a jeho tam nepustite tak je zly :)

orol

-Nuž, chovať psíka znamená mať aj povinnosti. Rozhodne psíka NIKDY NEBIŤ FYZICKY, prípadne HYSTERICKY nańho ZIAPAŤ, pri veľkom neposluchu mu dat maximálne NOVINAMI MIERNE PO ZADKU..
-pes ľudskej reči nerozumie
-na psíka pokiaĺ možno vždy vĺúdne a primeraným tónom!
-psa treba učiť od „šteniatka“ ( podľa plemena psa ) určitým ZÁKLADNÝM NÁVYKOM, ako je napr. necikať na podlahu, mať SVOJE MIESTO v byte atď atd
-doporučujem aspoň narýchlo preštudovat základy chovu a výcviku jednotlivých druhov plemien, hodne Ti to pomôže !!

vinea

cvičiť cvičiť cvičiť :-) Ak si na to sama netrúfaš, tak proste si ho daj vycvičiť :) Ja žijem v dome....tam je to s tým psom predsa len iné ako niekde v byte, no o to viac ten pes v byte ten výcvik potrebuje ;)
A pri psíkovi musíš byť Ty "pani" a nie, aby on bol Vašim "pánom"..

Carie

Je to este stena, musite ho naucit co smie a co nie. Bude to trvat, ale ked budete prisni, nakoniec si zvykne spat sam a nevyvadzat. Ale nesmiete ho za ziadnu cenu pustat do izby a do postele, lebo ho rozmaznate a potom sa uz bude tazko prevychovavat!