Zmena gynekologa!

lu

katka000 spravim to asi takto, vycekujem si na nete najblizsieho gynekologa a pojdem k nemu a normalne o tom s nim pokecam....diky

Katka000

Vyriesis to jedine tak, ze sa spytas noveho gynekologa ci ta vezme a on ti uz potom povie aky je dalsi postup. Nevidim v tom problem. Takze sup sup, vezmi telefon a ries... pripadne si urob rovno vylet k nemu :)

lu

ano, asi to bude tak, ze natrvalo a cim najskor to potrebujem zmenit...a presne aj obvodneho som zmenila tak ako ty..moja obvodna poslala mojmu novemu moju kartoteku...ale s gynekologom to neviem ako je??

Katka000

Ja som mala takyto problem so vseobecnym lekarom. A riesila som to tak, ze som si normalne nasla lekara, kde by som chcela chodit (v novom bydlisku), zavolala som mu, povedala ze mam tazkosti, ale ze kartu mam u ineho lekara. On ma normalne vzal na vysetrenie s tym, ze kartu mu doposlal moj povodny lekar.
Len neviem ci chces zmenit gynekologa natrvalo.
Najlepsie urobis ak zavolas gynekologovi ku ktoremu chces ist a on ti vsetko vysvetli :)

lu

ano katka000, mala som aj mam doma, v rodinnom meste, ale teraz zijem inde u priatela a potrebujem gynekologa cim blizsie a cim najskor...len neviem aky je postup???