Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

Lulita

flegma - to bude do casu, neboj sa vlada tuto dieri v zakone stopne, teda ak sa jej bude chciet, pri tých vsetkych mimovladnych aktivitach hrabania si pre seba :p

Maoam

Lulita,aj chronicke zapaly sa prejavuju teplotami (casto), ale najmä subfebrilnymi, je rozdiel, ci mas chronicky subakutny zapal alebo iny, ok ale toto je vec pre tvojho nefrologa

ohladne depresii a uzkosti: mozno ti nesadol liek, chodila si aj na psychoterapeuticke sedenia k psychologovi? lebo len pchat do seba AD nestaci, musis aktivne pre to aj nieco robit, ak ma niekto depresie ako nasledok cojaviem mobbingu alebo zneuzitia v detstve, tak mu AD samotne vela sluzby nespravi, lebo musi spracovat to, co je pricinou jeho zleho psych. stavu....

mne sa to zda, akoby si uplne na vsetko rezignovala a nerobis uz radsej nic, len vegetujes na jednom mieste a to mas 29rokov preboha, ja viem ze sa to cita zle, co ti pisem, ale kto ti to povie do ksichtu? chapes

flegma

ahoj Maoam - ja uz sa ani necudujem, ze slovensko je v takych sra*kach, v akych je, ked tu mame taketo zakony... a nechcem si ani predstavit, co sa stane, ak sa rozsiri tato "moznost" a zrazu zacne pribudat 19 rocnych na ID s takymito vysokymi dochodkami

Lulita

Maoam - pri cievkovani, boli ma prava oblicka, mam na nej male cysty, chronicke zapaly sa neprejavuju teplotami, CRP mam trosku vyssie ako priemer okolo 8 aj ked som zdrava

tak vies, ja osm AD brala a sposobovali mi este vacsie uzkosti akými trpim, dezorientaciu, skusala som niekolko, takze sa bojim opatovneho nasadenia, ja viem, komplikovane, ale mne ta liecba od dr. nic dobre nepriniesla

Maoam

Lulita, mne sa to cele nezda, nema to logiku, navyse davas velmi malo info a treba to tahat ako z chlpatej deky, ten mocovy nalez bol z ranneho mocu alebo 24h mocu alebo katetrom odobraneho mocu alebo ako? ak nemas zapal v moc. mechuri a vyssich moc. cestach a slo o ranny ci spontanny moc, mozes mat gynekologicky zapal
na to si nemyslela? boli ta vobec moc. mechur, boli ta pri cikani? bolia ta oblicky? mas zvysene teploty? ak by si mala chron. zapal v oblickach, mas aj vyssie CRP a krvny obraz by si nemala OK,

k tej unave- unava, neschopnost vstat z postele byva aj pri depresiach a je to jeden z hlavnych symptomov, lenze ty by si sa mala liecit a nie ze nechodis nikam

Lulita

invalid - tak si uz len uzivaj, ak by si zaplatil plnu vysku tých cca 50 eur, mal by si teraz OD cez tisic eur :D ale tak v tvojom pripade aj tých 570 je super :)

Lulita

Maoam- krv som mala branu asi pred pol rokom a tam som mala kreatinin a tieto veci v norme, len ma stve ta kultivacia, ze vzdy vyjde na nic

Lulita

justice - a ako to je, ak niekto nema tých 5 rokov, ale vazne je na tom tak zle, ze potrebuje ID? to nedostane nic?

Maoam - bakterie mi nenasli ziadne, preto sa dr. cudovala tomu zlemu vysledku, ze odkial je tam hnis, krv, leukocyty a mam to uz tak 10 rokov

ja sa musim zamerat najma na tie uzkosti, tie mi nicia zivot najviac

Maoam

flegma: ja som z toho tiez mimo :DD, ale ovela viac z toho, ake rozdiely su na SVK ohladne tohoto kvoli vasim zakonom, ze jednemu vyjde 570e a nikdy nerobil a nema ani 20 a iny odrobi 33r a ma 160e ID, ale to u tychto mladych ludi, kt este nerobili je mozne len na zaklade toho, ake mate zakony