Invalidný - rozhodnutie

Príspevok v téme: Invalidný - rozhodnutie
invalid210

Dobrý deň, prišlo mi rozhodnutie a v ňom dosť šokujúce údaje pre mňa. Dôchodok mi bol priznaný čiastočný, na 45%. Chcem sa spýtať, ako je možné, že v rozhnodnutí mi prišlo, že budem dostávať vyše 500 eur?? Omyl alebo čo?? Neviem si to vysvetliť, ked ludiami vraveli, že dostanem možno 80 eur. Je to omyl soc. poisťovne??

Maoam

flegma, ale ak som tuto diskusiu citala spravne, take super je od r. 2004, kedysi to take nebolo, nastali mnohe zmeny u vas, no ty si uz po 30tke, ty si mala 20 kedy v 1999?...to vtedy by si dostala 100 SKK :DDDDDDDD

o 13r neskor za doplateny den do 20r 570e :DD, veru no invalid210 mal bud genialneho poradcu, presne vedel, co robi alebo mal obrovske stastie a to podanie ziadosti o ID bola vyhra v Lotte :D

Maoam

Lulita, kebyze som tam, tak ta z tej postele vlastnorucne vytiahnem, preplieskam a nalozim a idem s tebou k lekarovi, to si pis, ja sa divim, ze to neurobi tvoj muz, lebo toto je akoby si sa uz uplne zlozila, len sa lutovala a bola 100% paralyzovana a necinna, jemu to nevadi???? vsak si jeho zena a ma s tebou male dieta

Maoam

flegma, u vas je aj to, ze popri ID mozu ludia neobmedzene pracovat, napr. v DE je to tak,ze ak mas plny ID, tak si invalidna a teda pracovat nemozes (co da predsa logiku) a ak, tak si len privyrobit do istej sumy a ta je na DE pomery velmi nizka a ked zistia, ze pracujes viac, ID ti okamzite odoberu

Lulita

Maoam - hej rezignovala som :( asi by som potrebovala aby ma niekto z tej postele vytiahol a osobne dovliekol k dr. .........

ano chodila som aj na terapie, proste prislo obdobie ked na mna spadlo vsetko naraz, akokeby sa mi telo rozmajzlo na tisic kuskov a ja neviem, co ktory skor poskladat do celku

invalid210

Ludia, je to v poriadku, bol som sa pýtať ešte jednej kolegyňe a tá to podrobne prezrela, vraj sa nemusím báť že mi to zoberú.

Maoam

flegma, ja som si vsimla, ze sa u vas strasne rozsirilo to priznanie ID, ma ho priznany strasne vela ludi a coraz viac uplne mladych, co su este studenti, 20+, vsetko depresie, PPP a pod. , to je neskutocne a najväcsia sila je to,ze maju ich vyssie ako ludia co odrobili 20rokov, mate divne zakony fakt, 0 spravodlivosti