Za rok som pribrala 30KG!

Príspevok v téme: Za rok som pribrala 30KG!
miminko11111

Nechápem ako som mohla pribrať 30kg,ked sa pozeram na staršie fotky je mi hrozne :( važila som 60KG a teraz 90KG:( citim sa hrozne,pomožte mi zo stravou,pohyb chodim do fitka,behat na bicykli..ale stále neviem ako sa stravovat,co na ranajky..a na obed(ked chodim do školy) olovrant a večera :) dakujem

Magy

za prve nechapem, ako moze clovek pribrat o 50% viac a nevsimnut si to! ved to je ciry nezmysel! uz pri pribrati 10kg by som uvazoval, ze nieco vazne nie je v poriadku a zacal to IHNED riesit.
ale ked to niekto necha zajst az takto daleko... ufff.
no dobre. za prve - vysetrenia. ci to nemas kvoli zdrav. problemom, tak ako radia nizsie. stitna zlaza a pod.
za dalsie - snazit sa schudnut PO-MA-LY!!!
cim skor sa budes snazit tie kila zhodit, tym viac sa bude telo snazit ziskat ich spat. prve pravidlo znie: NEPONAHLAT SA!
uprava stravy a vela vela vela pohybu je dalsi dolezity bod.
s tou stravou - vylucit cukrovinky a sladke veci, nahradit ich ovocnym cukrom a tzv. pomalymi sacharidmi. to znamena nie kolac, ale vlocky. daj si do guglu hladat vyraz "glykemicky index" a myslim ze hned prvy odkaz na stranke chudnutie pomlcka ako bodka sk je cely clanok o tom. a podla mojho nazoru je skvely, nauci ta zakladne znalosti o cukroch a rozdeleni a uvedomis si, co jest mas a co nie.
drzim palce!

deniki

Choď najskôr na vyšetrenie, možno máš štítnu žľazu alebo ktovie čo...? Mama ti na to nič nepovedala???? Ona nevidela čo sa s tebou deje preboha????

Maoam

30 kg to si prosimta za rok ako dala? to je fakt brutal, 10kg by uz bolo slusne,ale 30? nemas aj nejake ochorenie, cukrovku, hypothyreozu?

neva

Nie je vôbec normálne pribrať za rok 30 kg.
V prvom rade si daj vyšetriť štítnu žľazu. Niečo za tým musí byť.
Stravu je potrebné trošku obmedziť, menej sladkého, viac zeleniny a hlavne nezabudni na VODU. Čistá pitná voda - dokáže robiť zázraky.

sovičkaE

určite čo najmenej pečiva, obmedziť tuky, myslím vyprážané jedlá, vela ovocia a zeleniny..posledné jedlo o 18:00,Pri redukčných dietach v nemocnici sa nepodáva polievka.

drina

Lenze bez diety to neschudnes , viem to podla seba mam ten isty problem. Musis jest minimalne a este aj cvicit, aby to islo dole. Vela stastia.

mimi111112

No praveze tehotná som nebola,mam 19 rokov.. ja viem tá strava :( preto sa pytam čo zo stravou diety nechcem..

Carie

No 30kg za rok je fakt dost, a zmenila si tak vazne stravu, alebo bola si tehotna? Ak sa to stalo viacmenej z nicoho nic, daj si vysetrit stitnu zlatu prip. ine veci.