Veľkosť penisu

Príspevok v téme: Veľkosť penisu
Radek14

Dobrý deň, mám 24 rokov a občas ma trápi veľkosť môjho penisu.V úplne vzrušenom stave meria skoro 15,5cm a hrúbka je 4,5cm.Mám pocit ,že je to málo nakolko už dlhoročne posilujem tým sa mi zdá byť viac opticky menší, kedže ja hrubnem a velkosť môjho penisu samozrejme nerastie.Mal som dlhoročnú priatelku ,ktorú som vedel priviesť k orgazmu ,no teraz mám nie dlho novú a pri nej mám pocit ,že jej dlžka môjho penisu nestačí.Ako každý normálny človek viem aj ja ,že predohru treba postaviť na prvé miesto ,viem sa s ňou hrať aj celé hodiny ,no keď príde k samotnému sexu mám pocit ,že moja velkosť jej nevyhovuje.Neviem ,či je to aj tým ,že nie sme ešte zohratý bol som zvyknutý ,že moje predošlé partnerky boli skoro o hlavu nižšie ako ja tak okolo 163 cm ,no tato je vysoka skoro ako ja má 172cm a ja mám 177cm a je to pre mňa trošku nezvyk.Chcel by som vedieť nejakú špecialnu polohu ako by som do nej vnikol čo najhlbšie okrem tých plôch ,ktoré odporúčaju všade na nete pri menšom penise.Budem vďačný za každú serioznu radu..

jojo 88

podla mojho nazoru je dlzka nepodstatna, dôležitá je v prvom rade hrúbka a tvar, nie dlzka,... lutujem chlapov co maju 20cm a nad, nechcel by som teda, musí to byt pre zenu neprijemne

Radek14

Je to väčšinou komplex vždy pri novej partnerke (tým nechcem povedať ,že ich striedam ako ponožky)a vždy sa bojím ,či môj penis bude dostačujúci pre jej uspokojenie.je to tým ,že človek to má zafixované v hlave a nevie sa potom toho zbaviť.Hlavne keď sa pozriem do zrkadla ,kedže cvičím vela rokov mám aj mohutnejšie stehná a potom mám pocit ,že sa mi penis medzi stehnami stráca.Pravdepodobne to mám v hlave a musím sa toho zabaviť.Predošlú partnerku som vedel spraviť už samotnou predohrou a po prvom jej orgazme šli tie ďalšie už jednoduchšie a tu je ďalší problém kedže viem ,že moja terajšia partnerka ešte orgazmus pri predchádzajucich partneroch nezažila.A keď Vám toto ,žena povie hneď chlapovi o čosi klesne ego a rozmýšla ,čo všetko spraviť preto aby ju uspokojil ,kedže chlapovi k orgazmu stačí málo no ženský orgazmus je celá veda.. vždy som bolo pre mňa prvorade uspokojenie ,ženy a potom seba preto mám niekedy pocit ,že by to chcelo väčší penis..

xxxxxxxxxxxx

mal by si sa zbavit tohto komplexu lebo sa to potom odrazi na milovani. To ze je zena vyssia este neznamena ze ma aj pucu vacsiu.. ked mas taky pocit tak sa jej na to opytaj alebo to spomen a ona ti to urcite vyvrati a budes sa citit lepsie alebo potvrdi a budes sa citit este horsie. Mojmu povedala nejaka jeho ex ze ho ma maleho, mal z toho blbe stavy odrazilo sa to na vydrzi atd. Bola to ale blbost ma ho fajneho nemerala som ho ani som sa ho na to nepytala kolko cm ma bolo by to si myslim totalne blbe ale hned som mu povedala ze je uzasny, ze milovanie s nim je nadherne a ze ma uspokojuje a vzrusuje. milovanie nase sa zmenilo je stale dlhsie, vasnivejsie, odviazanejsie..ale musim povdat ze aj on ma vyliecil z mojich komplexov co mi tiez narobil byvaly...

wreck

Radek14, co je to za blbost ze mas POCIT, ze jej to nestaci? 15,5cm je europsky nadpriemer. tolko nemam ani ja pri lesbickom pecku a nepozorujem nejake zasadne nedostatky. najhlbsi prienik je podla mna v klasickej polohe a v polohe zena hore.

ano, niektore polohy su menej vhodne, napriklad zena hore, chrbtom k tebe, opierajuca sa rukami o tvoj hrudnik alebo o postel. vtedy sa moze stat, ze budes viac vonku nez vnutri a pre kratke ftaky to nie je pohodlna poloha.

ale ani vagina sa nevie natahovat donekonecna a tak niektore polohy mozu byt potom pre zenu bolestive. ked vies tych 15,5 spravne ovladat, tak je to jedna basen a pre vacsinu zien splneny sen.

vysvetli ten tvoj pocit. ona ti to nepovedala, to si len ty myslis, ci ako?