Pošva - zmenšenie pyskov

Príspevok v téme: Pošva - zmenšenie pyskov
10danka10

Ahojjte baby.... mam problem a teda taky, ze uz dost dlho som nezadana, mala som uz pohlavny styk, ale nejako mi z toho siblo a niesom so sebou spokojna tam dole.. moje pysky sa mi absolutne nepacia su take velke.. teda trcia... vobec sa mi to nepaci, jednoducho chcem si to dat zmensit a preto sa vas chcem opytat, ci nahodou jedna z vas tym nepresla,ze vlasne ako to je. Doktorom pisat nechcem ,tak ci nahodou nieste tu nejaka z tych,ktore neboli tam dole so sebou spokojne... velmi ma to trapi,proste hnusne sa nato pozera ked sa spchujem, trci mi to tam... a ked idem na gyndu, nenormlane trapne sa citim... odpiste mi k tejto teme a prosim neodhovarajte ma ze mam s tym zit ,pretoze ja si to dat zmensit pojdem ..:-) vopred VDAKA BABY :-*

Maoam

ved len samotna dlzka je od zeny k zene rozdielna, zavisi aj od rasy

najmä dlzka, su zeny s 2cm dlhymi, su zeny s 9cm dlhymi pyskami ohanbia a co?

myslim, ze najväcsi problem moze byt, ked nie su symetricke - co do esteticnosti, ale to je zasa taka vec, uplne relativna fakt

zdrava baba a vymysla, keby jej robili plastiku genitalii po havarii, tak by inak premyslala, kks, nevazia si co maju mlade baby ach

Maoam

ja poznam chalana, ktory je uplne fascinovany touto castou zenskych genitalii, fascinovany tym, ako roznorodo to moze vyzerat a u kazdej svojej partnerky to povazoval za velmi pritazlive, aj ked mali mensie, aj ked väcsie, ci 'dlhsie' :-)

Maoam

z mojej skusenosti mozem povedat, ze drviva väcsina muzov to povazuje za velmi sexy, zvlast ak su este symetricke :-)

Maoam

najväcsia sranda je, ze jej to ziadny muz osobne nepovedal, ona to len vydedukovala z toho, ze ten, ktoreho mala, nebol moc na oralny sex

proste ked ma baba komplex, akukolvek reakciu muza si vysvetli ako 100%ne potvrdenie toho, co si ona o sebe mysli a toho, ako sa ona vidi, hoci to mohlo byt nieco uplne uplne ine (cojaviem mu nesedela vonou alebo nemal chut prave na to, alebo celkovo nie je vysadeny na oralny sex) a ona je na 100% presvedcena, ze to bolo zarucene kvoli jej pyskom ohanbia

ach jo

M 25

Maoam, tiež si myslím ... ale už ked si to vsugerovala do hlavy, neprehovorí ju nikto ..

a ešte pre autorku témy, ja mám tiež zväčšné pysky, po jednom blbcovi, som tiež mala chvilku komplexy, ale potom som našla tohto partnera, čo ich miluje :))) ako píše nižšie wreck, velmi rád sa s nimi hrá a keby sa dozvedel, že som tiež o tejto op rozmyšlala, nepáčilo by sa mu to a náš sex by nikdy nebol takýto, ako je teraz!

neurob takúto hlúpu chybu len kvôli nejakému pubertákovi ..

Maoam

podla mna mala ako 'partnera' nejakeho pubertiaka este, ktory je odchovany na PCkach a la teeniesex

toto by chcelo, aby zazila vyzretejsieho inteligentneho muza, ktory z jej mierne vytrcajucich pyskov bude hotovy v pozitivnom slova zmysle a bude ich na nej milovat

ked ona opakovane uvidi pozitivnu reakciu muza na ne, zacne sa aj ona sama na ne inak pozerat

ale to by chcelo prestat to riesit na pokeci s pubertiakmi, zijucich na Pckach a stretnut seriozneho mladeho muza, ktory by ju mal fakt rad