Slovenské playmate na súkromných VŠ Práva?

lili99

to je teda úroveň, ale tá škola im v tom prípade nič nedá, keď raz na to človek nemá, akonáhle nabehne do praxe, každý to hneď zistí. no aspoň si zvýšia sebavedomie

jahodka123

Prečo ju osočujete? Aj mňa by to možno sralo, keby tam chodím, drtím sa celé dni a škrabem prachy na školu a potom dojde nejaká "herečka", postup na škole si vyfajčí a iba luskne a škola zaplatená. Niekto si to vydre a niekto si to... Česť výnimkám, aby sa tu zas niekto nepustil do mňa, ale ludia, je to tak. Toto mi je momentálne jedno, keby sa na tej škole drem, sralo by to aj mna. Jak u nás v robote. Ja s kolegom tu robíme najviac a ostatní si tu škrabu a máme všetci rovnaké platy. Je to fér ? Nie je a preto ma to vytáča. Šéfovi už sme sa sťažovali tiež, ale ten sa dal do pozície mrtvý brouk a sere na to... Dnes si človek robotu nemôže vyberať, tak držíme hubu a krok.

zewa

Nielen playmate.
Dnes ma uz vysku kazdy. Aj sprosty aj mudry. Ale to nech ta nestve. Pretoze ten sprosty po vyske aj tak len skonci za pasom, kde by bol aj bez nej. Verme vsak, ze sa zmeni system v skolstve. ( :D )

lionesssssss

jasné, tá druhá časť je na UCM v Trnave, fakulta masmediálnej komunikáci

nestresuj a rieši si vlastné štúdium