Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika

Janmi

Tak to mas pravdu. Ja som stale použivala z Oriflamu Wonder lash mascaru a tiez je dobra z Oriflamu Very me FAT LASH mascara. Tu Maybelline sa normalne bojim vyskuat. Dufam,ze mi nevypadaju vsetky mihalnice. Akurat som pozerala na oficialne stranky maybelline a nenasla som ziadnu The Magnum volum expres v takom prevedeni ako reklamuju na zlavomate. Neviem preco som si to nepozrela skor. Este ze som za nu dala len 4 eura....

M 25

neviem, v poslednej dobe robia čudné špirály .. nekvalitné a pýtajú za to velké prachy!

ja som najspokojnejšia s ružovou miss sporty, za 3e :D alebo s esence multi action z dm-drogerky..

kedysi som používala loreal lash architect, ale ked som si ju kúpila minule, bola som zhrozená! total o ničom ...

takže tak .. no a v tvojom prípade, máš šťastie, že nestála velké peniaze :) a už si ju aj vyskúšala?

Janmi

Aha som si dajak neuvedomila...prepac. ale bud rada, ze uz je po akcii. Mne prave dnes dosla domov a mam pocit, ze je to taky fake az to boli...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.