Implantáty

Príspevok v téme: Implantáty
zuzanka711

Dobrý deň.

Chcem sa informovať kto tu má a aké skúsenosti so silikónmi. Chcela by som vedieť kde ste si ich dávali robiť, koľko vás to stálo, aký je to pocit, a pod.

Bola som na zameraní prs, už som rozhodnutá pre. Ale vždy je vo vnútri nejaký ten strach (čo ak sa mi nepoddajú, čo ak mi nejako poškodia,..) hlavne sa bojím ako to bude po dieťati, po kojení. Má s týmto niekto skúsenosť? Mám strach aj z toho, že ak ich budem mať dlhšiu dobu (15 rokov) tak ich treba meniť..Čo ak na tom nebudem finančne tak, aby som si to mohla dovoliť?

Ďakujem krásne, za Vaše odpovede :)

labtec

magy a kde byvas?ja su tiez za hranicami.slovensko mam rada,ale nieco ako janika a tie jej blablabla mi vracaju chut sa tam vratit...

Magy

labtec - zasmial som sa, hovoris mi z duse.
janika1531xx - byt spokojny s tym, co mi nadelila priroda a je to zdrave nie je o zakomplexovanosti, prave naopak, zvysovat si sebavedomie a riesit psychicke problemy silikonovymi umelinami, botulotoxinom, kys. hyaluronovou a milionom dalsich hovadin.
to, ze sa to dnes robi bezne, je skor smutne, nez chvalyhodne. nie som absolutne proti, ak by sa to robilo zo zdrav. dovodov (napr. po mastektomii), ale 95% pacientok si takymto zasahom riesi len svoju pokrivenu psychiku a snazi sa umelo dosiahnut to, co vlastnou lenivostou nezvlada.
btw, som chlap a v zivote nechcem babu, ktora je spokojna a sebavedoma len vdaka tomu, ze si implantatmi zvacsila objem hrudnika o nejake tie cm, prip. si dala zvacsit pery, lebo sa zhliadla v nejakej celebrite a rozhodla sa, ze tie jej "su proste otrasne a musi s tym nieco robit". dakujem, neprosim.

Leticia

ja zvazujem taky tak pre, ale nasla som aj metodu zvacsovanie vlastnym tukom, len mne ho totiz nemaju z coho odsat, ja som po porode a prsia mam v katastrofalnom stave a vyrazne som schudla a nie a nie pribrat, cize upravu zvazujem na buduci rok. ty mas aky problem?

janika1531xx

Musím zareagovať na príspevok od mate59...

Radšej malé a milé a to je čo ? :-) Nedá sa porovnavať porovnateľné s neporovnateľným !
Prepáč ale další výkrik do tmy od zakomplexovaného dievčata ktoré nemá peniaze a pozerá dokumentárne filmy. Je x-y žien ktoré podstupili operáciu aj v prípade, že mali rakovinu prsníka a nič im nie je ba dokonca sa po tejto chorobe odporúča táto operácia a to, že sa implantáty menia po 10 rokoch je samozrejmosť ani auto nefunguje celý život. Zuzanka potrebuje poradiť od niekoho kto ma skúsenosti a nie od niekoho kto celé dní pozerá discovery. Videla si už niekedy silikonový implantát kedže tvrdíš, že je to neprirodzene? ...To sú ale skúsenosti :-)
Píšeš o tom akoby to bola atomová fyzika a pri tom sa jedná o bežnu operáciu. Ak nemaš peniaze a dostatočne skúsenosti tak nekomentuj a ostaň pri svojích milých a malých prsiach pretože s pozerania filmov veľa vody nenarmutíš. MIER

PS: Ak za 10rokov nevieš našetriť na výmenu prsnikov tak potom si to nedavaj vôbec pretože mi to príde ako kúpiť auto a nemať na pohonné hmoty:-)

Aja02

Skúsenosti nemám, ale ak by som mala peniaze asi by som tiež o tej operácií uvažovala, ale držím ti palce. :)

mate59

minule dávali v tv nejaký dokument a musia sa meniť po 10 rokoch.
Radšej malé a milé, než silikony, všetky vyzerajú neprirodzene.Riešiš neskor finančnú otázku,ale čo zdravotná,nedajbože vznik nejakého nádoru,spýtaj sa niektorej zo žien, ktoré prekonali takú chorobu, či by sa na to dali.Za mňa nie.