Nechce sa oženiť ? Žiť somnou?

Príspevok v téme: Nechce sa oženiť ? Žiť somnou?
Ember

Ahojte. So svojím partnerom chodím 8 rokov. /od 15-tich/ on mal 25. /teraz 33/ krásny, nádherny vzťah aj s hádkami, s rozchodmi, ale milujeme sa, aspon ja milujem jeho, nadovšetko a nevedela by som bez neho existovať. Čas plynul, ja som skončila strednu, tohto roku bakalára, on je z mesta , ja z dediny vzdialenej len 10km, nikdy sme sa od seba nejak nadlho neodlučili, on je podnikateľ , čiže je v meste, ma byt, žije len s mamou a mladším bratom. Moji rodičia teraz dokončili dom, urobili poschodie, dufajúc že sa tam ,,niekedy" nasťahujeme, ALE jedno veľke ALE, chcem sa usadiť, mat rodinu, proste byť s ním, chcem sa vydať, no neviem čo mám od neho čakať, rozpravali sme sa o tom, síce nechcem na nho tlačiť, ale ja nechcem takto žiť, naznačila som mu to, o svadbe nechcel ani počuť, a o spolužití povedal že nech necham voľný priebeh, stíchol a viac sa o tom nechcel baviť. Čo si mám o tom myslieť ja ? Nerozumiem mu, rok-dva dozadu mi šepkal do uška o veľkolepej svadbe, o našom bývaní, dokonca sme sa bavili o tom ako si zariadíme hore spálňu, kuchyňu atď... až mi je do plaču keď si na to spomeniem :( možno si poviete, že len mal ,,svoj deň", ale skusila som to aj včera, boli sme na večeri, taktiež som mu to naznačila, on reagoval že je to skoro.... /???/ ja mu vôbec nerozumiem... Čo si o tom myslíte Vy ??? Už viac sa ho na to pýtať nebudem, ale tiež nemožem žiť s pocitom, že ma chce nechať, lebo to si myslím.

pan d.

Ak vydrzi chlap abstinovat tri mesiace, tak bude mat vajcia na prasknutie, bolesti hlavy a pod. Ale niektore panenky Marie na to cakaju az po svadbe, potom hned otehotneju, ale co uz, ved im drbe z Jeziska:D

Carie

Kvetinac to ako myslis ze mu uz vsetko dala? Ze mu nemala dat a byt do svadby pannou? A z ktoreho storocia si ty prisla, si myslis, zeby nejaky na to cakal? Ak chlapovi nedas sex, tak s tebou ostane max. 3 mesiace a aj to musis byt velmi pekna! Inak ta necha este ovela skor.

TinaM

mne su nahodou prispevky od "kvetinac-ky" srdcu blizke. Jej myslienka by sa dala zaobalit do roznych kalerabovych listov, ako to ja nazyvam, ale pointa by bola rovnaka.

kvetinac: mam rada priamych ludi. Tvoje prispevky nie su urazlive, necitim z nich zatrpknutost, ano zlobu, ani skodoradost. To, co pises, ma zmysel aj logiku, aj ked tazko povedat, ci sa to da aplikovat na tento konkretny pripad- to musi ember vediet asi najlepsie sama.
Ale keby som bola v jej situacii a ty by si bola moja priatelka, ktorej placem na ramene pri vinku, bola by som ti vdacna za tvoju priamost.

pan d.

Rozchod, psychiater, odborna pomoc maju byt rady tu na tomto fore???:D Usmevne. Co ste taki negativisti, boli vas nieco jak stare baby?

Aisha5

Kvetinac, ty mi pripadas ako zatrpknuta zena, ktora nepraje nikomu, nedajboze, aby nejaka ina zena bola stastnejsia ako si ty, lebo by ta uz roztrhlo od zlosti. Neznasam take typky, ktore si vlastne neuspechy zlievaju na druhych. Ja Ember prajem a verim, ze 33 rocny chlap asi tazko rozmysla ako pubertak, takze netes sa zbitocne dopredu. :)