Depilacny krem Veet- je dobry??

berrylinka

Ja používam túto pastu -odkaz odstránený-. Po aplikácií mám dlhšie pokoj s rastom chĺpkov ako pri holení. Myslím, že návod na použitie najdeš ľahko na youtube.

vanesa726272902

Ahojte,chcela by som sa opítať či po Weet narastu viac chlpkov..dala som si to a bojim sa ze zarastiem este viac.. za odpovede dakujem

lochness

veet bol na figu, mne sa viac osvedcil podobny krem od baley, napatlas na nohy, nechas kolko treba (tusim 15-20 min) a zotries pribalenou spachtlickou, akoby si pouzivala ziletku.. oholi to podla mna hladsie nez ziletka, lebo mozes viac pritlacit a neporezes sa, len to treba nechat dostatocne posobit, ja ked som to skusila po 10min tak to nerobilo nic a po 20minutach to islo paradne.. ale najlepsie je to skusit vopred na kusku koze, ci sa ti nevytvori reakcia, ja mam citlivu plet a nic mi nebolo, ale je to individualne

ale poviem ti, efekt je viac-menej rovnaky ako so ziletkou, rovnako rychlo chlpky rastu nazad a cely proces trva raz tolko nez ked to obehas ziletkou, takze mna to prestalo bavit a vratila som sa ku klasike

Lily126

Mne nevyhovuje žiaden depilačný krém, ani od Veet, ani z inej značky, všetky mi veľmi smrdia a navyše mi kopu chĺpkov ostáva!!

Osobne sa mi najviac osvedčil tekutý vosk na depiláciu, zn. balea,250 ml, ružový obal, krásne vonia, funguje na 100%, výborná cena:4,99€ v DM drogérii, pribalená je špachtľa s indikátorom teploty a 10 plátených pásikov, kt. po preplákaní vo vode sú znovu čisté a je možné ich opätovne použiť :)