Spravím sa skoro

Príspevok v téme: Spravím sa skoro
juraj0

Nazdar, s priateľkou sme mali sex zatiaľ len 4 krát, bol to môj prvý sex v živote..ale ide o to, že prvý krát som sa spravil prakticky po 10 sekundách, lebo predtým bola aj predohra, tak som sa vykecal, že je to prvý krát, veď aj ona to prvý krát..druhý krát tak isto, ale to som povedal, že som nevidel ako som si dal kondom, že asi naopak..tak som ho išiel len rýchlo vymeniť, po tretí krát už som na to išiel skoro bez predohry, len bozky..a zase som sa spravil do pol minúty..povedal som zase len že sa idem kuk, že asi padá alebo čo..už je mi to trápne stále niečo hovoriť..viem, že poviete, že veď to nevadí, to sa naučím a podobne, ale, ja nechcem kaziť romantický sex tým, že stále bežím akože niečo kontrolovať..poraďte niečo, aby som sa nespravil tak rýchlo alebo ja neviem, nejaká rada

paganstorm

normalne jej to povedz, keby moj chodil každych desať sekund kontrolovať kondom, by som si o nom myslela, že načo mi ja taky chlap čo si ho ani navliecť nevie :-D
povedz jej aky je problem, ked ťa ma rada pochopi to a v ramci predohry ťa može urobiť rukou a potom možete pokračovať normlne, ale proste len vymen kondom a hned ako sa malemu bude chcieť pokračujte dalej, uvidiš, že na druhy treti či osmy krat sa tak rychlo už neurobiš

Opak

zajo 26: nie obriesku nemám :/, ako mladší som dosť masturboval neviem či to môže mať s tým súvis asi nie.

Opak

juraj0: to vieš na každom fóre sa nájdu ľudia ktorý potrebujú niečo napísať a je im jedno že je to od veci...
K tvojmu problému, radím ti v dobrom ak máš priateľku rád povedz jej to myslím že to pochopí. Potom by ste mohli skúsiť,, aby ťa urobila ešte pred sexom napríklad, ústami, rukou... a potom si dať kondóm a vyskúšať sex, to ste neskúšali ? ja mám zase úplne opačný problém, priateľka ma veľmi vzrušuje páči sa mi atď... ona sa urobí tak do 5min niekedy skorej ale mne to trvá aj cez hodinu :/ poslednej dobe jej už vravím aby prestala lebo sa neviem urobiť a myslím si že aj ju to už nudí keď je ona urobená dávno viackrát a ja stále nič... ale problémy sú od toho aby sa riešili ;) takže to skús tiež. Ja som jej to povedal hneď a som za to rád teraz by som sa zbytočne bál povedať jej to a iba by som to donekonečna odďaľoval.

Maj sa pekne

juraj0

5 komentov z toho jeden normálny, fakt demencia..hlavne, že keď sa tu príde vyplakať 14 ročné dievča, ako je tehotná, tak samé rady, čo a ako..ja sa normálne pýtam, lebo sme začali sexovať až teraz, tak neviem čo a ako..a škoricová, kondom sa dá dať naopak, začiatočníci ho dávajú tak, že nenechajú priestor tam hore napr., kde patrí ejakulát alebo ho nasadia do opačnej strany ako keby..takže, to som si radšej preštudoval, aby som nespravil rovnakú chybu

MAJOZAT

nezufaj ved si kup kondom co oddialuje vyvrcholenie,durex ma pleasforma ci ako sa vola aj primeros ma z takou hodinkov,pomahaju...