Po orále ma už nechce pobozkať

Príspevok v téme: Po orále ma už nechce pobozkať
sabinna

Priatel rad ukoncuje sex tym, ze sa postavi nado mna a sa mi spravi do ust. Nie len, ze ma to nebavi, lebo sa citim akoby ponizena (ja chcem, aby sme mali naraz orgazmus vo mne) ale on sa aj stiti mi dat potom bozk, len tak letmo na pery, vraj on by si to sam neochutnal. Tak preco to preboha chce odo mna?? Akoze uz ma to nebavi, nie ze by mi oral vadil, ale dva krat vabnu chut to nema! Niekedy aj prehltnem, ale vacsinou nie, lebo je toho vela, vidi, ze ma z toho napina, ale aj tak to tak chce. Je sebec?

pretty

Mne sa do ust nerobí ale chceme vyskušať :) sám mi povedal že ma ešte hned na to vybozkáva lebo chce ochutnať tiež.ale sto ludi sto chutí. ked nechceš nerob to hlavne sa s nim porozprávaj ved jemu samemu sa to protivi tak to nerob ani ty. povec že to jednoducho nechceš

hlas

No ak by sa ti to páčilo, to je iná vec. Lenže tebe sa to nepáči, no aj napriek tomu to robíš, chováš sa ako šľapka v podstate a tým robíš len hanbu svojmu pohlaviu :)

Sandokan

Ale ved skoro kazdy muz by to najradsej ukoncoval do ust ale ja osobne keby si prehltla tak pusinku by som ty dal aj dve.Nehladas noveho muza?

ewelin28

Ach jaaaj, veď mu to normálne povedz, že sa ti to nepáči a nechceš to praktizovať...ak ťa má naozaj rád, tak si tvoje slová vezme k srdcu....ak nie, tak takého chlapa poslať kade ľahšie :)
Raz by ma chalan do niečoho nútil, tak má u mňa naveky smolu :)
Mimochodom, ÁNO, JE SEBEC !

lionesssssss

tak potom nerozumiem

ak sa ťa to spýta, či chceš do úst, prečo nepovieš NIE ?????

a prečo sa o tom normálne neporozprávate?

si neviem predstaviť, že by som moje výhrady v sexe voči partnerovi riešila po fóre a s ním sa o tom nebavila

kam tento svet speje

sabinna

Nenuti ma do toho, niekedy mame aj spolu do konca, ale vacsinou sa ma spyta, ci nechcem do ust a mna uz to unavuje, keby som chcela, tak mu poviem, ze tak chcem, no nie?:(