Otec ma inu.

Príspevok v téme: Otec ma inu.
igor369

Zdravim, uz dlhsie mam z tejto veci psychicke problemy, aj ked to navonok nedavam vediet, no moja mysel je uplne zdeptana, smutna atd. Uz dlhsiu dobu cca 2 roky som si nestastnou nahodou vsimol v otcovom mobile SMS trochu ineho charakterku, no najprv som tomu nedaval velmi velku pozornost, myslel som si, ze ma mozno nejaku dobru kamaratku alebo nieco ine, no zacal som si vsimat, ze smskuje coraz viac, a videl som ho aj ako chodi vonku telefonovat, tak som schvalne siel viackrat k nemu, a ak ma uz videl priblizovat sa zlozil. No nepocul som ani raz, o com rozpravaju. Teraz vidim, ze si pisu len skratkami resp. zaciatocne pismena, no kazdy trochu inteligentnejsi, co vie o co sa jedna to rychlo rozlusti. Problem je v tom, ze k mame sa nesprava nijak zvlastne, teda aspon to tak vyzera, ze ju ma stale rad. Pisal som aj tej slapke emaily, o tom, ze viem, ze ma nieco so zenatym muzom, a ci jej nerobi problem rozbijat rodinu, no vzdy mi napisala, ze vsetko je v poriadku a ze s nikym nic nema (nepisal som jej, kto som, aj ked sa na to pytala). Dnes som schvalne nechal na jednom mobile nahravat zvuk, no pocul som len \\\"Nerusim milacik?\\\" potom sa niekde vzdialil a uz viac nieje pocut nic. Velmi ma mrzi tato skutocnost, nakolko sme boli velmi stastna rodina, ale toto ma fakt neskutocne depta. Nemam sa ani s kym o tom porozpravat, mame to hovorit nechcem, sestre tiez neviem, ci to mam povedat, lebo obavam sa, ze ak jej to poviem, uz to nikdy nebude medzi nami to, co predtym a ja som taka povaha, ze dokazem odpustit kazdemu vsetko. Kamaratom to tiez nechcem hovorit, hanbim sa za to a bojim sa, ze si potom o mne budu mysliet nieco ine. Tak to drzim v sebe, co mi nerobi velmi dobre, a nvm, co mam robit. Mate (mali ste) niekto podobny problem? Viete mi nejako poradit? Dakujem.

Lulu2011

marianna - pravdu mas, je smutne, ze dospely chlap a nevie tieto zaklady ohladom prenosu pohlavnych chorob, tuto info som vedela uz ako 13 rocna, stacilo len cosi prestudovat

alibi

podla mna to chlapi robia aj preto, ze vacsinou sa im to prepecie.zeny tieto veci lahko odpustaju, su naviazane, chcu zachranit rodinu. vezmu hriesnika na milost alebo ho dokonca este na kolenach prosia o navrat. keby zeny boli nekompromisne, a chlap by vedel, ze v pripade nevery ma utrum tak by sa podla mna nespustali kadetade.
u vikingov pokial zena prisla chlapovi na neveru tak ho mohla beztrestne do 3dni od zistenia zabit. povazovalo sa to za vrazdu v amoku za ktoru zena nemohla :)

marianna42

zeno

ja len jednu vec, ked uz sa tu osocujes na zeny, ake su hlupe. Aj vy chlapi ste "hlupucki" ked si naivne myslite, ze ochrana je prostriedkom zabranujucim prenosu pohlavnych chorob. Bohuzial tento argument ospravedlnujuci vase tendencie k polygamii ti nepresiel. Dufam, ze ti je jasne, ze ziadny kondom nezabrani prenosu napr. HPV, virusu, ktory sposobuje znacne zdravotne problemy cez bradavice az po rakovinu (krcka maternice, alebo prostaty) !!! keby to tak priroda zariadila, ze muzi budu prirodzene polygamni, alebo vsebecne ludska populacia, nespajal by sa s takymto zivotnym stylom dosledok v podobe roznych zdravot.problemov...! U zvierat nic take neexistuje- z jedneho dovodu, priroda to tak chce a priroda to tak zariadila!!! Sme , pre niekoho bohuzial, pre niekoho nastastie, vyspelejsi druh!! Vyhovarat sa na to, ze proste ste stavani na sex s viacerymi zenami je len jeden velky nafuknuty argument(bublina), ktorym obhajujete svoje rozmary. Taky chlap nech si potom nezaklada rodinu, ak si chce zivot uzivat striedanim partneriek. Je to kazdeho slobodna volba, no pride mi nanajvys od vas muzov SEBECKE, zatahovat zenu, pripadne neskor i deti do vasich "pudov", s dosledkami, ako som tu uz bohuzial musela citat (samovrazda dietata, rozvody, zdravotne problemy zien a pod.)...

a nie som ziadna zakomplexovana zena, ktora nenavidi sex a pod. Skor naopak. Mam vacsi apetit nez moj chlap. No mam narozdiel od vacsiny chlapov LUDSKY a NESEBECKY pristup k celemu zivotu.

Laara

presne tak Dadula56..predsa kazda chapava, inteligentna a skusena zena vie, ze proti prirode a muzskej "prirodzenosti" sa neda bojovat, lebo je to absolutne normalne a kazde zvieratko treba sem-tam pustit z retaze a nechat skocit na hocaku..priroda nepustiii :P

a keby len na zachode, ale aj s kolegynou vo vytahu, cestou domov v elektricke..vsade, lebo pudy su pudy :DDD

normalne som zacala mat selijake chutky teraz..neviem ci na kolegu neskocim :D ale co to hovorim, ja som predsa zena a to nepatri k mojej prirodzenosti..tam varechu do ruky a hystericky vrieskat, to je moje :P

omg..takito chlapi..pobavili :D

Lulu2011

Baby, ale viete, co je prekvapujuce? ze ziadne uvedomie si, alebo lutost zo strany takych typkov, ze chudak moja zena, preco jej ublizujem, co som to za cloveka? nic...totalna primitivna sebeckost

Dadula56

:D veru Laara, urcite si prave ti nasi uzivaju na zachode v praci. A preco skoncit len tam, ved nevera je predsa tak prirodzena...aj my osobne mame sme prave neverne, lebo sme predsa inteligentne zeny, co vedia, ako to v zivote chodi, ze to tak ma byt a nebudeme predsa konat proti prirode.

Laara

skoda, mohol si nas este co to priucit :DDD

chvalabohu, ze s takymito "inteligentmi" sa stretnem len tu na fore..mate pravdu, baby, budme radi..clovek si hned zacne viac vazit to, co ma doma :) aj ked tento tu by nam nato dal svoj nepriestrelny protiargument..ako klameme same seba a ze aj ti nasi nas urco aj v tejto chvili niekde podvadzaju :DDD

Dadula56

veu tak Lulu, ja si kazdodenne potvrdzujem pri takychto "alfasamcoch", ze mam obrovske stastie na svoje muzske okolie.

Lulu2011

kks, ale je to na nieco dobre, clovek si tak uvedomi ze je brutalne stastny vlastne a vydychne, ze toto doma nema