Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?

Príspevok v téme: Maju pekní ludia lahsi/lepsi zivot?
ciernaperla

co si o tom myslite? Pekni ludia maju podla mna viacero vyhod v zivote napr. pri hladani partnera, prace a aj kamaratov. Zato skaredi ludia ano aj takí su bohuzial su casto krat odsudzovaní za svoj vzhlad ak ke za to nemozu. Napr. také modelky pekne zarabaju, zbalia koho len chcu, ale za to chlap sa na nad skaredou zenskou casto krat len posumeje (hehe...jezibaba)
ja neviem...kde je v tomto svete spravodlivost??

Aja02

Ale no, ved aj ja som krasna, mudra, vysoka (182cm), stihla(68kg), brunetka s trojkami prsiami, nadhernymi dlhymi vlasmi a k tomu sa este aj do pocitacov vyznam a nemam potrebu sa chvastat. :-D
(cely prispevok mysleny ironicky)

Aisha5

Mydielko, ja som so sebou spokojna, ale netrpim narcizmom :). Len som chcela prekuknut tu Bibbu, ci je schopna si pripustit aj nedostatky, lebo skoro kazdu vetu zacinala so slovom JA. Urcite je pekna, to jej nikto neberie, ale je zahladena do seba, a mozno prave toto vadi muzom. Lebo zo zaciatku mozu byt nou oslneni, ale ked sa sustredi len na seba a stale rozprava len o sebe, tak sa potom mozu zacat s nou nudit...

Laara

mydielko, zdravo sebavedoma zena nikdy nebude mat potrebu sa tu prezentovat takym stylom ako biba..nedocitala som, aj ked som uz bola skoro na konci..nedalo sa, zamrzla som nie od zavisti ale od nudy :D

maricenka

pekni ludia maju to maju v zivote tazsie. preco? jednak su viac stredobodom pozornosti. stale musia mat na pamati, ze sa na nich ini pozeraju. mnohokrat sa ich muzi boja. radsej v bare oslovia tuctovo vyzerajucu babu, pretoze si myslia, ze ta pekna je ina liga. a vyber prace? nie je zauzivane, ze pekni ludia su hlupi alebo naivni? tiez treba len dokazovat, ze to tak nie...