Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

Berunka

Mne sa snivalo o muzovi, ktory mi pozeral cez okno do izby. Bola uz tma a ja som sa tvarila, ze spim:D, ale inak riadny obor, lebo moja izba je na 4. poschodi, a on bol skoro tak vysoky, len sa musel trosku stavat na spicky, aby na mna cez okno dovidel:) Nestal na rebriku a ani nelietal, to viem isto.

Allenkaaaaaa

hej, nasla som svojho "vysnivaneho" partnera. Ja som ani moc nesnivala, len som chcela niekoho, koho by som nemala chut po 2 mesiacoch vymenit a kto by vyhovoval mojmu "naprogramovaniu". A ja jemu...A ted ho mam a tesim sa z neho, a pracujem denne na tom vztahu a taaak :)

Meretseger

Jedna moja kamarátka maniakálne zbožňuje postavu z Tomb Raidera 6, vytvárala jeho veľmi necudné obrázky :D
Musím však priznať, že tomu pohľadu sa nedá odolať...
forums.playfire.com

Sejla

milli ten sa mi páčil len v Diablovom advokátovi. Tam bol celkom sympatický. Ale Al Pacino bol lepší:D
lost kto??

Sejla

milli legový panáčik? :D Ale v skutočnosti by som chcela chodiť s nejakým fakt škaredým chlapom. Aspoň ako Al Pacino, seriózne. Ale nee s takým starým