Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

lost

ako keby to vyciti, ze clovek ide prec :)
a to myslim aj vtedy, ked je to uplne nahodne..
zase nie take, ze "v sekunde si poviem ze idem prec" :D ale ked nad tym uvazujem aspon par minut :)
zeby cita myslienky? :D

milli11

Ku mne alebo na moje nohy si moj pes lahne vtedy, ked musim ist do prace. A ja by som ho tak rada posluchla, ze nechod, zostan, ale z coho sme potom zili?

lost

preco si moj pes musi na mna lahnut a zaspat (citim to preto, lebo sa s nim neda pohnut :D ) akurat VZDY (takmer) ked musim ist prec? :D
ale on nepusti a nepusti :)
normalne mam uz paranoju, ze nieco citi, ze "caka ta smrt za rohom, zostan este par minut" :D

uplne fakt, a obcas sa mu dari !!!!!

sice nie smrt, ale nieco co by som zazit nemusel..

lost

inac to je zaujimave, lebo mne sa tieto "vysnivane" menia :D
i ked nie zase zo dna na den, ale v nejakych nepravidelnych cykloch, viem ze ked som mal napr 10, tak sa mi pacili blond vlasy :D potom opak, cierne :D a medzitym ci potom ani neviem :)
inac zaujimave je, ze niekedy je ta kombinacia daleko dolezitejsia, nez stoj-co-stoj speficicku farbu specifickej veci (napr oci, flasov, pleti, zubov, atd...)

milli11

Ked sme uz pri tych princoch a princeznach, ja som odmala snivala o tom, ze ten moj princ bude blond a zatial som chodila len s brunetmi. :DDD

lost

no farbu oci som si ani nevsimol aku ma :D a mozno ak by som ju videl v skutocnosti, tak by mala iny vyzor ako na foto :)
tazko povedat :D
ale teraz spat do reality :D
sprcha, pokus o spanok, a ranne skore vstavanie a cestovanie :D a riesenie problemoooov :D