Rastový hormón rok 2007

Príspevok v téme: Rastový hormón rok 2007
eMKy

Ahoj všetci.Minulý rok som založil tému,,rastový hormón rok 2006´´Kedže som rastový hormon užíval asi 7 rokou často som pozeral na toto fórum.Teraz zakladám nove na rok 2007.Z dôvodu nazvu fora že rok 2006 ste tam nikto v poslednom čase neprispievali tak zakladám toto na rok 2007.Dúfam že bude podobne úspešne.Ak by ste niekto mali záujem kludne napíšte.Rád odpoviem ak budem vediet lebo malo ludi vie reagovat na tuto temu.Ja som si pichal rastový hormon asi od 7 rokou života.Majte sa všetci....Marek....emky z Košíc

tpch

Tak jej ho nedavaj, uvidis, aka ti bude v dospelosti "vdacna", ked kvoli vyske nenajde partnera, alebo ju budu odmietat v zamestnaniach...

sims

Mam 15rocnu dceru ,ktora ma vysku 130cm.Lekarka nam odporucila liecbu rastovym hormonom,ale ja mam obavy z vedlajsich ucinkov.Ak mate skusenost s touto liecbou,opiste mi jrj priebeh a aj priebeh testu,ktory sa robi na urcenie davky hormonu.debnarikp@gmail.com

RRR...

cawte.. mal by som otazku. mam 15rokov a 165cm, newiem ci by sa stym dalo nieco robit.. poradte prosim odpovecte co najrychlejsie to pojde.

fabian

ahoj Marek ja mam vazny zaujem o tejo veci vediet co najviac..mas na seba telefon..napis prsim ta na moj email s pozdravom Fabian

KleoJani

Ahojte chcel by som sa opýtať,kde by som kúpil Genotropin..a tiež,ako sa aj aplikuje a čo sa može pri nom a čo nie..

johny24

potreboval by som info o genotropin 1,3mlsomatrpin rekobinat 1.ako sa ma brat 2.kde sa picha 3.co sa nemoze pri nom jest 4.co sex nevadi kazdy den pri...

RNG

HCG=human chorionic gonadotropin nema nijak nic spolocne s hGH, cize ludskym rastovym hormonom. Kto to tvrdi je obycajny podvodnik.
Jediny efekt ma pri tehotenstve na corpus luteum a tym sa udrzuje produkcia progesteronu potrebna pre tehotenstvo
a niekedy sa s anabolickymi steroidmi pouziva na zvysenie hladiny testosteronu, co je podla mna velmi zle zneuzivanie.