budúcnosť

jefima

weri,viem sa vcítiť do tvojho priateľa lebo sme rovnako starí.V tomto veku muž už nepotrebuje manželstvo hlavne ak už jedno zažil.Deti má,takže asi po ďaľších netúži.Vzťah s tebou mu zrejme vyhovuje a v tejto fáze života chce pokojne žiť užívať si to,čo možno predtým nemohol.Finančne je zabezpečený a to dáva slobodu o ktorú možno nechce prísť.Má teba,ľúbi ťa,no napriek tomu sa do svadby nehrnie. Nie, nie je sebec.Ja mu rozumiem lebo to aj ja prežívam.Ale chápem aj teba.Si mladá a túžiš po rodine.Jediné čo ti môžem poradiť je,DIPLOMACIA.Pomaly,pomaly ho pripravuj na to,že manželstvo a rodina je pre teba dôležitá a chceš ju!Ja verím,že ak ťa skutočne ľúbi,poddá sa.Musí predsa pochopiť,že aj on bol v tvojich rokoch a mal rodinu.Potom je ešte druhá skupina mužov po 40-ke ale dúfam,že do tej nepatrí.

weri

dakujem za vaše príspevky,ja rozvedená nie som rozvedená, mám 24 rokov, priateľ 42. mme zas nezáleží na veľkej svadbe, ja veľmi túžim po dieťati, on mal manželstvo zlé, veľmi túžim po zásnubách takých medzi nami, viem, že ma ľúbi, ale ak mu za to stojím, neviem v čom je teda problém. on mi hovorí, že bude aj svadba aj dieťa,no mám pocit, že mi len opakuje tie isté frázy dookola mrzí ma, ked vidím iné, že ich partner požiadal o ruku, a nie sú na tom zdaleka tak ako my, nakoľko môj partner si veľmi zakladá na tom, aby sme zabezpečení boli, čo sa týka všetkého a môžem povedať, že my sme

Aria

Ahoj Weri, ja mám tiež priteľa, ktorý je rozvedený a má dieťa. Plánujeme si spoločnú budúcnosť, ale minule z neho tiež vykĺzlo, že mu už svadba nechýba. Že láska je láskou aj bez papiera. Dosť ma to vzalo a povedala som mu to, tak mi povedal, že ok, ale že keď tak iba maličká svadba s rodičmi. To ma sklamalo ešte viac, a tak som sa tým prestala zaoberať. Je podstatné že sme spolu a že sa ľúbime. On by chcel aj ďalšie bábätko, ale ja sa na to ešte necítim. Takže podľa mňa, aj ten tvoj cíti už jedno sklamanie a tak túži len po pokojnom živote. To je už asi náš údel, keď sme si vybrali takýchto partnerov :o)).

jefima

koľko máš rokov,koľko tvoj priateľ,aké mal manželstvo,koľko ste spolu? Ja som rozvedená a už 12 rokov žijem /aj s dcérou / s priateľom a manželstvo mi nechýba.Je to veľmi individuálne.Rozprávajte sa,rozprávajte a rozprávajte.

sii

Neviem ide o to ze ja by som sa na rozvedeneho velmi fixovat nechcela.
Zalezi to od toho ci si ty rozvedena alebo nie atd. No v kazdom pride by som povedala ze tvoj priatel je momentalne stastny ze je prec z manzelskeho zvazku, mozno sa este takto nechce viazat. Nerozpravate sa spolu o vasej buducnosti??? Skus sa ho spytat ako si predstavuje vasu buducnost. Uvidis ako to vidi on.