Bezvysledne hladanie prace ma ubija....

Príspevok v téme: Bezvysledne hladanie prace ma ubija....
Praca8

Ahojte, uz neviem ako dalej. Vsetko sa zdrazuje, treba platit ucty, potraviny a benzin sa zakazdym zdrazuje, najom ide zakazdym hore, a roboty nikde. Ako do hajzlu mame my obycajni ludia vyzit a nezit kazdodenne v napati a depresiach a zufalstve, ci budeme mat zajtra na chlieb a ci nie? A ti hajzli v parlamente si sedia na svojich zadkoch a uzivaju si miliony z nasich dani... Co to je za spravodlivost, ze sa musime tak kazdodenne trapit a netesit sa zo zivota? Normalny vzdelany(ale aj nevzdelany) clovek, ktory chce robit, proste nemoze, lebo nema kde... stat sa o to nestara... pozeraju len na svoje rite. Potom sa cuduju, ze vzrasta kriminalita, ved bodaj by nie, ved ako maju ludia uzivit svoje deti? Hlupaci tam hore. Od nas beru dane a davaju ich ciganom, aby mali spokojny zivot a na nas nemyslia, hlavne ze sa vyvazaju na bavorakoch. Chce sa mi z toho systemu na svete vracat. Chcem obycajnu pracu a nemozem ju najst a som povinna kazdodenne trpiet proti vlastnej voli. Bude vobec niekedy lepsie?

Slecna A.

nasetrit si 1000 ecok a vypadnut? :D To by som musela bud ukradnut, alebo nejest, alebo neplatit najom...rodina mi nepozicia, aj keby velmi chceli. Kamarati platia narozdiel odo mna uz aj hypoteky a uvery...Z vyplaty ledva vyzijem. Neustale hladam nieco lepsie, ale uz rok a pol bez uspechu...Vypadnut by som velmi chcela, snad sa to podari raz

Sirael

Lenze mne v sucasnosti nikto 1000€ nepozicia, ani si radsej nerobim nadeje. Ide skor o to, ze sama by som sa aj bala vycestovat, som dost skepticky typ cloveka, neviem ci by som vobec doverovala aj nejakej egenture...

Sejla

treba našetriť aspoň 1000 eur a vypadnúť. Kludne si tých 1000 ečok požičajte, však to sa dá vrátiť do dvoch mesiacov práce v zahraničí. A vôbec nie je pravda, že človek musí robiť len podradné práce, v uk má každý rovnaké šance. A hlavne ten, kto nepotrebuje víza a je z EU

Sirael

Ako tak citam, vela prispevkov tu je podobnych- teda ist robit ,,von"- ale ako, ked clovek nema nic nasetrene? Z coho by tam zil aspon tie prve mesiace, ked si doteraz nedokazal nic odlozit? Na Slovensku je to s robotou katastrofa, to uz je pomaly Hlava XXII, proste nieco nerozriesitelne, ale pritom totalne nezmyselne. Co s tym? Da sa s tym este nieco robit?

beskyd

marecek, cez ktoru agenturu?:P a spokojnost inak? ..lebo som pocul same zle referencie na tie agentury vo vseobecnosti... ..tiez mi to tu uz lezie krkom dost a to mam aj robotu v odbore ale cele zle komplet.

Marecek24

beskyd som v Anglicku, neďaleko Birminghamu. Dostal som sa sem cez agentúru, nechcel som ísť na vlastnú päsť, lebo som sem išiel prvý krát. A robím v takom sklade.

babetta

aj ja suhlasim so zradcom.
Problemom nie su ani dochodcovia /ale subehy dochodkov a platov - to ani za cervenych nebolo/ ani cigani. Tych nik v Europe nedonutil opustit parazitny zivot.
Problem je verejna zlodejina - tj. verejne objednavky, obstaravanie, rozdelovanie fondov, zlate padaky, statne byty bohacom ..uplatky a zlodejina.
Treba odist.
Skusila si hladat robotu v zahranici ?