Operacia odstavajucich usi v KE

LilaNisa

Ja som bola na tej operácii pred mesiacom.Usi mi odstavali dost jedno vsak viac ako druhe.Operacia trvala priblizne Hodinku a pol.Pocas operacie som necitila nič.Obvaz som mala 14dni.Prve tri dni boli hrozne,pretože obvaz bol tazky a pevny na hlavu,bolel ma strasne krk,najlepsie bolo ked som lezala aj ked spanie bolo tiez tazke,lebo som mohla spat v jednej polohe na chrbte podlozena vankusmi ale to som si potom zvykla.Najhorsia bola prva noc,usi aj hlava ma dost boleli ale s liekmi tsa o da vydrzat.Po troch dnoch po preveze bolesti ustupili a na obvaz som si zvykla ked usi odpuchli uvolnil sa a netlacil az tak na hlavu.Takze v pohode.Fakt len tie prve tri dni su blbe potom si zvyknete.Po 14 dnoch mi obvaz dal dole,vybral stehy usi som mala troska opuchnute aj citlive na dotyk,ale to postupne mizlo a mala som nosit na noc celenku 2 tyzdne,ktoru som ale nenosila,pretoze mi vadila.Spat som sa naucila bez nej,ale davala som si fest pozor! teraz po mesiaci uz normalne spim usi ma uz nebolia a su pekne uz nosim aj cop a nemam problem som spokojna...som rada ze som isla na operaciu :)