Pozna to niekto?

Príspevok v téme: Pozna to niekto?
TinaM

Neviem, ako to opisat a ci to niekto pochopi, pripadne aj pozna. Na velkych pyskoch sa mi tvoria vriedky. Dali by sa mozno nazvat vyrazkami, ale opisem to asi blizsie. Nejedna sa o problem zarastania chlpkov po holeni, tie poznam tiez a je to nieco uplne ine.Mam pocit, ze to s holenim vobec nesuvisi. Zacina sa to tak, ze si nahmatam bolestivu hrcku (2-3mm), z ktorej sa asi v priebehu jedneho dna stane vriedok, ktory je uz aj viditelny. Ked ho stlacim, je plny bieleho hnisu. Akonahle ho odstranim, miesto sa zahoji. Ale nerozumiem tomu, co to je? Ako sa to vytvara?Ako tomu zabranit? Pozna to niekto?

kabel

Tina, ak to hnisa, tak to nie su ziadne bradavice, ani herpes. Je to zapal zliazok. Zislo by sa urobit ster z toho, ked sa ti to urobi a dat vykultivovat, co v tom vlastne je.

M 25

sorry za dvojitý príspevok ..

no nemôžme takto vedieť, či je to vážne, či len maličkosť.. najlepšie ti poradí doktor.. a keby som mala priatela a chcela sex, isto by mi to osobne vadilo :)

kabel

Ak sa naozaj zisti nejaky defekt v imunite, tak imunolog indikuje rozne imunomodulatory, problem je v tom, ze v sucasnosti ich je malo a doplatky su vysoke, neviem preco.

TinaM

mam to uz...dost dlho. Nejako extra mi to nevadi, ani ma to neboli, ani ine problemy nemam. Povedala som si, ze ked sa mi to nahodou objavi, ked budem mat termin u lekarky, tak sa jej opytam, ale tym, ze mi to nesposobuje nejake extra problemy, nejako som to neriesila. Popravde, nech to vyznie akokolvek hlupo, nenapadlo mi, ze by to mohlo byt nieco naozaj vazne.

TinaM

no, nemam skusenosti s genitalnymi bradavicami ani herpesom. Ale ak obidve vyzeraju ako bradavice alebo herpes na inych castiach tela, tak toto tak nevyzera. Nemam to na jednom mieste, je to zalezitost tak dvoch max. troch dni od kedy nahmatam hrcku az kym praskne a zahoji sa.