ako začať?

Príspevok v téme: ako začať?
bibuska

este som nemala sex s nikym. ani sama si to nerobim. pretrhne sa blana ked sa vyprstujem? velakrat si to cem skusit ale bojim sa ze uz nebudem pannou a moj priatel si bude mysliet, ze som ho oklamala...
a k teme ako zacat, cem sa spytat, kde sa mam dotykat, hladit, ked este len lezime obleceni, akym tempom ho mam vyzliekat.
inak paci sa chalanom ked ma baba nohu medzi ich nohami? ako myslim to tak ze ked aj trosku pritlacim tu nohu na rozkrok...
dik za vsetky odpovede

eva1984

no s tou blanou je to vselijake... ono je to dost pruzna vecicka, ja som si to sama robila asi od 14 tich, v 18 tich som dosla o panenstvo s partnerom a po dvoch mesiacoch pravidelneho sexu mi gynekolog pri beznej prehliadke povedal, ze ju stale nemam pretrhnutu... proste to tak pruzilo, ze ma to ani nebololo pri sexe ( tym nechcem povedat, ze ho mal maleho, taky standard). takze si myslim, ze to chlap ani nezisti, pokial mu to sama nepovies.. skor sa to da zistit podla spravania kocky, ci sa boji, hanbi atd...

maajjjo

No baby kazdy zaciatok je tazky. Necakaj radu od niekoho ako zacat.Pouzite svoju fantaziu. Nebudte hanblive a spravte to na co mate chut. Kde sa dotykat? Ak si pri milovani budete vsimat chlapca ako sa tvari pri vasich dotykoch ,tak same zbadate kde je to pre neho prijemne. Experimentujte To je najlepsia rad co vam mozem napisat

kecenocka

no mna tato tema tiez zaujima... a ako partner vie,ze mam este blanu??? A ako sa prstovat??? Ked ono sa to neda:(

bibuska

tak mi iba povedzte, chalani, kde vsade mate radi ked sa vas baba dotyka...myslim ked sa este len vyzliekate a tak

ramirez

No tak mozem ti povedat, ze by bolo fajn keby si nechala jeho aby ta vyzliekol. Noha v rozkroku, no ja nevim skor tam daj ruku :-D

Prstovanim sa da blana pretrhnut, ale nemusi je to individualne. Ale radsej neriskuj a nechaj partnera nech ta odpani ;) Urobis mu tym radost.