Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

daniuska

Dada, neviem, ci chces, aby sme ta lutovali, alebo si sa len prisla pochvalit, ci postazovat, tak, ci tak ten cas, co cakas na smrt vyuzij na nieco pozitivne, aby si nelutovala, ze si tu zila len tak, podaromnici a ze po tebe nic hodnotne nezostalo.O tom zivot vlastne je.Tvoj postoj je dost pohodlny, ocakavala by som viac kreativity a zapojenia sa do svojho zivota a nie len cakanie na koniec, lebo tebe sa uz zit neoplati...Ak ma clovek takyto postoj, naozaj je zbytocne to tu dalej natahovat, lebo aj keby si zila dalsich 50 rokov, s takym zmyslanim , ake mas, by to aj tak bol pre teba len horor.Aj pre tvoje okolie...takzebud sa spamataj a nieco pre seba rob, alebo si teda kup rakvu a nacvicuj do nej skoky.

matka22222

prave som odpadla z tejto temy :) velmi by ma zaujmalo či zakladatelka ešte žije alebo už je konečne tam kde chcela byt. Užasny postoj k životu ale každy ma pravo rozhodnut sa :)

GoFruit

Lulu prečítaj si od Napoleona Hilla, Mysli a zbohatni. Možno tí pomôže, i ked myslím,že často pomôže zľaviť, nechať veci plynúť, daj si zámer, zapíš si Ho, zatvor zošit a venuj sa iným veciam.

Carie

Co ju poniektori tak odsudzujete a nadavate jej? Neviete vobec co zazila! Mozno vy by ste nevydrzali ani polovicu z toho, cim presla ona. Je to jej zivot a ma pravo sa rozhodnut ci chce zit alebo nie. Je normalne, ze clovek ma nejaky pud sebazachovy a ze chce zit, ak ten pud stratil, musel toho v zivote hrozne vela zleho prezit. A tiez do toho neplette ludi, ktori umreli na rakovinu a pritom chceli zit. Ona ich predsa nezabila, nema s nimi nic spolocne. Rozhoduje len o svojom vlastnom zivote, nevinnte ju zo smrti ludi, ktorych v zivote ani nepoznala!