Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

2bodka

ja si prave myslim, ze chemoterapia by ju zabila skor, ak nebude robit nic, je dost mozne ze tu bude este dlho zit a mozno nas aj vsetkych prezije...
to co ludi zabija nie je rakovina ale jej liecba

Lulu2011

ja v podstate suhlasim, ze kazdy ma pravo sa rozhodnut, urcite bude mat tlaky z okolia, ze sa musi ist liecit,a le rozhodnutie je na nej a moze sa stat, ze ta rakovina sa dalej rozvijat nebude a bude tu aj dalsich 20 rokov

TanteTekla

Nadhera, ako mate lekarmi a inymi "zarucenymi informaciami" vymyte mozgy. S rakovinou sa daju prezit dekady bez nejakych velkych tazkosti, ale to by musela najskor vasa mysel takuto informaciu vobec prijat. Kontrolna otazka.. z akeho cloveka nema zdravotnictvo a farmapriemysel zisk? Zo zdraveho a mrtveho.

A tieto kecy o tom, ze treba bojovat a pod.. Nezmysel. Ale na to musite prist sami. Priklad: v prirode taky lev bojuje stale a aj tak casto umrie. Nespravodlive, ze?! Tak to proste je. Zmierte sa s tym. Ona ma to pravo si vybrat ci bojovat chce, alebo nie.

Dada ma plne pravo si vybrat co sa stane s nou, jej telom, sama. Nikto nema pravo jej do toho kecat. Bodka. A ze je slaboch? No, neviem. Vacsina z nas totiz si nieco nahovara, pricom jedine, co ho od smrti odradza je, ze nema odvahu si na zivot siahnut sam.

P.s.: ocakavam vstup "cenzuristov" a zmazanie mojho prispevku. Bez farmapriemyslu by totiz ich platy a tento web nebol.

- mira

Každý môže žiť, kto chce. Len teraz ľudia uverili klamstvu, že naše zdravie majú v rukách poisťovne a lekári. My sami sme zodpovední za to, čo do seba dávame a čo sa tam po rokoch ukáže.