Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

Voso

S tvojím zbabelým ppristupom k životu sa ani nedivím, že máš rakovinu. Tvojím spôsobom myslenia si si ju vytvorila v tele, tak si ju teda uži no. Aj keď si myslím, že ani nevieš, čo si si to vlastne pritiahla do života!

Ono ti to ešte len zapne časom. Je ťa škoda, ale tak každý podľa seba..

Lulu2011

ja sa jej nedivim, nie som tu na to, aby som hodnotila, ale ta smrt moze byt velmi dlha :(

a na Slovensku myslim, ze o chvilu bude viac a viac ludi tuzit po smrti, smerujeme ku dnu, cele SR je jeden velky Titanic

beskyd

zvlastna tema, zivot vacsine ludi prinasa len povinnosti, kompromisy, odriekanie, drinu, sebazapieranie od zaciatku az do smrti a protihodnotou byva obvykle len pocit plneho zaludka, tepla a strechy nad hlavou (a aj to len v tzch lepsich pripadoch), co si vacsina kompenzuje plodenim deciek cez ktore ziju ludia zivoty, hoci tie decka na tom budu rovnako marne ako oni sami. ten postoj sa da chapat ale na to umieranie by som sa teda netesil...:/

rybarychla

Ak si si to.vymyslela, tak si riadne blbaa. A ak nie, tak som zvedavá, ako dlho ti ta radosť vydrží. Veď ked chces tak strašne umrieť, prečo si volis ten najhorší a najbolestivejsi spôsob.

Naja85

Uf, na rakovinu zomieral moj stary otec, a ten postupny a rychly upadok tela aj duse bol hrozny a nikdy, nikdy viac to uz nechcem zazit(aj ked mozno zazijem, lebo nevidim do buducnosti). Smrt unho uz bola naozaj vyslobodenim z priserneho utrpenia.

Mozno je teraz vsetko zle a nic nejde tak, ako chces Dada8, ale to je ten nas hnusny zivot, ktory je len jeden. Neverim, ze niekde neexisteje niekto, kto by ti pomohol z tvojich problemov(rakovinu teraz neratam). Mozno sa ocitnes aj na tej dlazbe ako bezdomovec, ale aj z toho sa da vyhrabat. Ja som tohto roku bola na tom psychicky dost zle a sprevadzali to rozne myslienky, ked som chcela vsetko vzdat, aby som sa uz konecne nemusela dalej trapit. Ale nejak sa davam dokopy, krok po kroku, a konecne riesim svoje problemy(aj zdravotne aj ine), lebo mam svoje ciele a sluby, ktore som dala. Podla mna sa ti este oplati bojovat, aj ked neviem ake mas problemy, len musis najst aspon jeden dovod, preco nechces zomriet a drzat sa ho. Skus ukazat osotatnym, ktori mozno po tebe teraz sliapu, ze ti budes aj napriek tomu bojovat a raz im este ukazes.

PS: Mam rada tuto anonymitu, lebo clovek napise ovela viac, ako by z oci do oci dokazal priznat.

Magy

Crosshair - krasny priklad zaslepenosti a choreho stylu myslenia. "Dada, ty si to rýchlo vzdala a to sa proste nesmie...je hlupost chciet zomriet..."
budem uprimny, keby mne niekto povedal dnes, ked som plnolety, dospely a svojpravny, ze to alebo to nesmiem, poslem ho vies kam...
neprezila si jej zivot, nemas jej spomienky, nemozes sa teda ani zdaleka vcitit do jej pozicie.
dada - osobne silne pochybujem, ze si vycerpala vsetky moznosti, aby si svojmu zivotu dala zmysel, ale urob ako sama uznas za vhodne. len ta prosim o jedno. sprav to tak, aby si inych ludi nepriviedla do nestastia, pripadne im nesposobila problemy. samovrahov, co skacu pod auta a vlaky a tym sposobuju skody na majetku, psych. traumy zucastnenych ludi alebo zavinia dopravnu nehodu so smrtelnymi nasledkami kvoli svojej bezohladnosti mame az-az. verim, ze aspon nakolko ohladuplna k ostatnym budes.

mifor

janka 124 presne, nedávno v našom dome zomrela veľmi milá susedka na rakovinu prsníka. A tak veľmi by bola chcela žiť.

deniki

Fakt divná téma, podľa mňa vymyslená...

hrozné, ako si môže niekto robiť prču z takejto zákernej choroby...