Je moj priatel na peniaze?

Príspevok v téme: Je moj priatel na peniaze?
Sonik slonik

Chcela by som sa podelit o moju skusenost s niekym, kto ma na to mozno iny pohlad ako ja, lebo neviem ci je to skutocnost, alebo ci si len nieco nahovaram...Mam pocit, ze moj priatel na mne setri.Sme spolu dva roky, ale nikdy ma nepozval do restauracie si sadnut.vzdy ked to navrhnem, tak to aj sama zaplatim..naposledy som mala narodeniny, tak sme si boli sadnut na kebab..kedze obaja zijeme v uk..a ked prislo k plateniu, tak sa ma pytal kto plati?ja som myslela, ze to zaplati on, vsak som mala narodeniny...nikdy som od neho nic nedostala...a ked boli vianoce, tak mi kupil kavovar a nausnice z bieleho zlata a pocas vianocneho vecera sme sa pohadali a on mi povedal, ze nech mu to vratim na spat...tie dary...skoro som spadla zo stolicky...nakoniec sa to urovnalo, ale po pravde ja tie nausnice vobec nenosim, lebo mi to je uz hlupe ich nosit...teraz, az po dvoch rokoch mi kupil dovolenku akoze k narodeninam...a na moje narodeniny mi doniesol kyticu...to bolo cele...co som bola velmi prekvapena..za cele dva roky mi nepovedal a ani ja jemu, ze ma ma rad,alebo ze ma lubi...nikdy to z neho nevyslo von...ale on tvrdi, ze on sa so mnou chce zasnubit a byt so mnou...ja uz neviem co si mam o tom mysliet..ked sme spolu zacinali, tak mi raz povedal, co mi velmi urazilo, ze jeho frajerka bola najkrajsia zo vsetkych a ze mala take prsia, ze keby sa postavilo 10 bab do radu, tak ona mala tie najkrajsie...jeho byvala mala asi 4prsia, ja mam tak 1dnotky...strasne ma to ponizilo...ale nejako som sa cez to preniesla...neviem co si mam uz o tom vsetkom mysliet...

Carie

Podla mna nie je lakomy, predsa ti kupil dovolenku aj zlate nausnice. To skutocne nerobi kazdy chlap pre svoju priatelku. Urcite ho to stalo daleko viacej, keby ta obcas pozval do restiky. A tiez za tebou cestuje kazdy tyzden 350 km hore dole, to ho tiez dost stoji. Mozno to berie tak, ze ked on plati kazdy tyzden cestu, ty mozes aspon obcas restiku. Skutocne chlap nemusi platit uplne vsetko a zivit ta. Zarabas predsa aj sama nie? Tie ostatne veci co spominas, to uz je druha vec.

doubledog

chapes to uplne zle, problem nie je v tom, ze je lakomy.

skor ide o to, ze ty si pre neho len nahrada
ma ta asi len kvoli tomu, aby nebol sam, mal s kym travit cas a sexovat.

takze do teba nebude vrazat prachy, len nevyhnutne minimum.

2bodka

presne tak, strata casu.. baby uvedomte si uz konecne, ze zivot je prilis kratky na to, aby sme sa zdrzovali blbeckami... budte stastne, ak nie ste so sucasnymi partnermi, hladajte inych. Na svete je tolko chlapov, urcite nie je prvy ani posledny

babetta

Precitaj si nieco o schizoidnej psychopatii, ta by vysvetlovala par jeho podivnosti. Samotna je obrovskym problemom. Ak sa kombinuje s lakomostou (casto), je neznesitelna.

Opust ho, kym ti viac ublizi a stratis s nim viac casu. Je problematicky.

To ospevovanie poprsia minulej partnerky, to mohla byt "iba" netaktnost - tupe vytahovanie sa. Ale mozno to bol prejav nepriatelstva- chcel ta vtedy zranit, nejak vyrovnat skore. Sama si to vyhodnost podla situacie.

Magy

vrana k vrane sada a rovny rovneho si hlada. utvrdila si ma tym co si napisala "za cele dva roky mi nepovedal a ani ja jemu, ze ma ma rad,alebo ze ma lubi"
est by som bral ze sa stazujes, keby si mu to ty hovorila, ale z jeho strany ziaden prejav citovy, ale ak je to obojstranne... no comment.
on nie je lakomy. je len vypocitavy jak danova kontrola :P