Nepoznam BA-ako sa dostanem k Albertovej?

garden

Ak myslis Lubu Albertovu, ta ma ambulanciu hned vedla polikliniky na Tehelnej ulici. Najdes to lahko, chodi tam aj nejaky autobus, ale neviem presne aky. A nedaleko je ulica Vajnorska, tam chodia elektricky, odtial mozes ist uz potom peso.

malinaOOP

Alenka, dakujem za ochotu, doslo k tomu, ze sa stratil mail, ktory som jej poslala, takze musim ist inokedy, ale to nevadi. Dakujem Vam obom.

coje

no, tak mozes ist v klude spat a rano nemusis vstavat. vzdy lepsie ako sa prehnat niekam zbytocne. ale hned sa mi to nezdalo ze by ti len tak neodpisala. to neni jej styl. ale dobre si si to nacasovala ze si akurat teraz napisala, ja som sem prisiel pred polhodinou a idem uz spat, tiez rano vstavam do roboty. :DDDD brrrr!

malinaOOP

ta adresa uz nie je podstatna, dobre si mi poradil, ze jej mam este skusit napisat, ze terminy potvrdzuje, tak som rada, ze som nesla taku cestu nadarmo.

coje

no, to by bol pruser veru. tak som rad ze som ti trocha pomohol, aj ked vlasne neviem ako, lebo ved som ti nic nevysvetlil s tou adresou co si povodne chcela.

malinaOOP

uz mi odpovedala, ze nemam chodit, vraj nedostala odo mna odpoved
ale dakujem ti za pomoc, aspon nejdem nadarmo

coje

no neviem co je vo veci ale toto mi na nu nesedi. ona sa dost stara o pacientov, neni to ten typ psychologa co ta len vypocuje a kasle na teba. tak skus jej este napisat. ale aj ked ti neodpovie, asi nema vyznam tam chodit. ja sa pamatam, ze vzdy sme si terminy odsuhlasili aj ked som bol len na kontrole. a ty ides udajne prvy raz, to myslim ze by si mala mat nabeton dohodnute.

malinaOOP

mail je poslany, ale mne ide vlak skoro rano, to mam celu noc cakat pri PC...asi som sa o to nemala pokusat, cakala som mesiac na odpoved, aj to som sa pytala po mesiaci, ako dlho sa caka na termin, dala tento s otaznikom, nepotvrdila nic, na SMSky z oboch mobilov neodpoveda, tak ja fakt neviem.