Krv a bielkoviny v moči

Príspevok v téme: Krv a bielkoviny v moči
Levandula111

Dobrý deň, ľudia prosím vás, pred pár dňami som bola u gynekologičky, lebo som mala príznaky ako keby som bola tehotná (jednu dcérku už mám).. No ale ona mi povedala, že tehotná nie som, že mám cystu na maternici.. Dneska som bola u nej zas s obrovskými kŕčmi a točením hlavy.. Urobila mi vyšetrenie a povedala, že cysta tam nieje, lebože mi pravdepodobne praskla.. Tak mi urobila test moču, lebo tie bolesti pripisovala buď zaplenému mechúru alebo zápalu vaječníkov. A v moči mi zistili najvyššiu možnú hranicu krvy a bielkovín.. Dostala som antibiotiká.. Ale aj samotrná doktorka bola prekvapená, že ešte stále som nedostala menštruáciu aj ked cystu mám už prasknutú.. Môže sa stať, že som naozaj tehotná, ale mám zapálený močový mechúr, tak to nemohla zistiť? Pretože tehotenstvo mi síce nepotvrdila, no ani nevyvrátila, dá sa povedať, že sa mi k tomu vôbec nevyjadrila..
P.s.: Pri mojom prvom tehotenstve mi malú \"zistili\" až v 6.týždni tehotenstva, pretože bola veľmi maličká, že ju vôbec nebolo vidieť.
Ďakujem vám za odpovede..