Palenie bez vytoku

Príspevok v téme: Palenie bez vytoku
alfa

prosim vas neviete mi poradit uz niekolko tyzdnov mam problem... tam dolu bola som uz aj u lekara, dal mi tabletky povedaz ze uz mykoza ani kvasinky tam uz byt nemozu.. ale mna to tam dole stale pali .. nie vo vnutri ale na povrchu.. vytok ani nic nemam .. len to palenie vonku sa mi stale vracia... neviete co to moze byt??

alfa

boze moj..:((( budem ti silno drzat palce..:( nech sa ti to cim skor vylieci..:( no musim zaklopat ja niesom natom az tak zle aspon dufam..tak hned sa musim pustit do vsetkych prostriedkov ktore su mozne... daj urcite vediet ako sa ti dari a ako sa mas

mony9260

No áno :( ja idem v pondelok na gyn. operáciu a bola som už u troch lekároch aj u primára v nemocnici a ani on nevie, prečo ma to svrbí neznesiteľne aj napriek tomu, že nemám žiadnu infekciu. Trápim sa už dlho a ani lieky nezaberajú, dokonca ani po liekoch na spanie nemôžem spať. Preto to už chce primár liečiť takto.

mony9260

Tieto veci sa liečia veľmi dlho a častokrát sa vracajú. Mnohé rady nájdeš aj na nete, len treba všetko čítať a hľadať. Ja som už zúfalá. Ja sa s tým naťahujem už mesiac a pol a už mesiac som sa nevyspala. Ja už počkám len do zajtra a ak mi to aspoň troška neustúpi, idem do nemocnice na hospitalizáciu, tam už musia niečo so mnou urobiť. Prajem veľa šťastia.

alfa

no nieco z toho uz robim a co nie to zacnem.. a uvidim .. som ochotna vsetko urobit aby tom bola v poriadku.. co isto kazda z nas

mony9260

Alebo skús ísť za svojím obvodákom a povedať mu o všetkom, čo ťa trápi a skús sa spýtať, či ťa nepošle ku kožnému, pretože to môže byť aj alergická reakcia, ekzém alebo niečo iné.. Za opýtanie a vyšetrenie nič nedá, skôr získaš.

mony9260

Tiež mi troška pomôže sedací kúpeľ v repíku a keď sa osprchujem, nenatriem sa ničím. Žehliť spodné prádlo, cez menzes aj mimo neho nepoužívať parfúmované vložky, a ak nemusíš, nepoužívať tampóny. Dávať si pozor na stravu, nejesť moc sladké, nestresovať sa, nepoužívať aviváž. A hlavne dávať pozor s kým spávaš, pretože nakaziť ťa môže aj partner. Vtedy by sa mal liečiť aj on.

alfa

no lenze moj gynekolog uz robil vytery a ze vsetko je fajn.. tak asi pojdem k obvodnemu nech ma skusi k urologovi poslat alebo co....

mony9260

Je ťažko o niečom hovoriť, ak to človek resp. lekár nevidí a neviem o všetkom, čo sa ohľadom toho deje. Časté chodenie na wc je väčšinou príčina prechladenia alebo zápal moč. ciest. Môže to však mať aj úplne iný dôvod. V každom prípade, ak ti nezabrali lieky, choď opäť k lekárovi a nedaj sa odbyť, pokiaľ ti znova nevezme výtery. Alebo zmeň gynekológa. Ja som už bola u troch v priebehu mesiaca a pol a ani jeden mi poriadne nevie pomôcť. Stále len utlmia príčinu ale nik ju nevie vyliečiť a to beriem aj probiotiká, tablety na imunitu atd.