Palenie bez vytoku

Príspevok v téme: Palenie bez vytoku
alfa

prosim vas neviete mi poradit uz niekolko tyzdnov mam problem... tam dolu bola som uz aj u lekara, dal mi tabletky povedaz ze uz mykoza ani kvasinky tam uz byt nemozu.. ale mna to tam dole stale pali .. nie vo vnutri ale na povrchu.. vytok ani nic nemam .. len to palenie vonku sa mi stale vracia... neviete co to moze byt??

Dadula56

Tak potom este raz na vysetrenie, ci je to uz skutocne v poriadku, moze sa stat, ze je viacero zapalov naraz, ale zisti sa len ten najvyraznejsi. Ak bude ten vyter v poriadku, tak potom treba bud ist cestou obnovovania prostredia v posve(laktobacily a specialne sa informovat, ci v posve su alebo nie-ak nie su, tak nutne treba nasadit, lebo su klucove v ramci lokalnej imunity) alebo skusit vylucit vsetky moznosti drazdenia (praci prasok, mydla-aj tie specialne na posvu skodia, treba iba cistu vodu, nepriedusne oblecenie). Najlepsie spojit aj obnovenie posvoveho prostredia s vylucenim drazdenia sliznice. A na ten vyter treba ist, najma ak to stale pali, mohlo sa stat aj to, ze liecba na kvasinky nebola dostatocna a treba ju opakovat.

deniki

Tak ako písala Dadula, kúp si detský prášok aj aviváž, a žehli si aj spodné prádlo, ja tak robím vždy. A na umývanie zospodu si kúp tiež niečo pre citlivé, napr. je dobrý Lactacyd a ked nie aj obyčajné detské mydlo buppi, batole alebo čo. A natieraj sa canestenom...to by malo pomôcť

alfa

no lenze on mi robil testy aj vyteri a povedal ze to boli len kvasinky .. a nasadil mi liecbu.. no proste ale to palenie mi stale ostalo.. uz neviem cim to mam natierat.. alebo co s tym robit.. rozmyslala som ze ci si nekupim nejake detske kremiky nato alebo co.. uz som fakt zufala..:(

Dadula56

Ja som mala palenie, bola som u lekara, tam mi nic nenasiel, tak mi potom volal, ze to moze byt alergia, lebo ze nalez tam ziaden nie je. Zmenila som prasok na antialergenny pre deti a preslo to. Ale urcite musi spravit vyter, nielen od oka skumat a hadat. Trvaj na tom. Lebo ked je to take silne ako pises, tak to moze byt aj iny zapal, nielen mykoza(to je klasika u gynekologa, ze bez vysetrenia pise antimykotika...takeho treba vymenit), ja som to mala dost slabe a aj to len obcas.