Praca v cisto zenskom kolektive

Príspevok v téme: Praca v cisto zenskom kolektive
Laurina22

Ahojte.Zmenila som pracu a pracujem v cisto zenskom kolektive.Som tam len druhy den ale citim,ze som nezapadla.Z dovodu:osoby v kancelarii su same zeny a vsetky su rozhadane,neustale na seba za chrbtom nadavaju.Nie som na to zvyknuta,dokonca dnes som mala uz aj ja potycku s mojou sefkou ked ma konatel urcil na riesenie ineho problemu a ona si to vysvetlila po svojom a prestala so mnou komunikovat...

Ako sa vam pracuje v zenskom kolektive?Som sama s takym problemom?

Maoam

nefinka, v akom odbore pracujes? :-), to musi byt slast, fakt, lebo zenske kolektivy, to je na odstrel

Laurina: tvoja vyhoda spociva v tom, ze nie si ziadne chudiatko, ale potvora s velkym sebavedomim a velkou hubou, o ktoru nemusime mat obavy, ze by sa nevedela ubranit ;D

a ked treba, vies byt tiez mala bitch :D takze im to pekne zratas, o to nemam obavu :DD

vseobecne ale - zensky kolektiv som zazila 2x a NIKDY VIAC

bolo to strasne, lebo som patrila bohuzial k tym, ktore opisal doubledog, ze som nevedela byt ako ony = hned outsiderka :-//

Mrska Silvuska

no prosim, slnecnica dala navod:-)))
napadite, inteligentne, vtipne, a odrovnala tym vsetky "kecálky")))))
klobuk dole!))
to si poziciam a pouzijem....

slnecnica

To je ako v mojej prvej práci;-) prvý, druhy deň som si to akože nevšímala, no raz sa jedna poohovárana vrátila z obeda a ja jej vravím: Počuj, vieš čo hovorila xy s yx o tebe? Že bla bla bla bla, je to pravda?
Stíchla celá kancelária a odvtedy bol relatívny kľud, asi ohovárali na záchode;-)

lost

Magy chod do prdele jednoducho a v skratke, nebudem pisat obhhajobu, lebo si jeden z retardov co to nepochopia a Kazdopadne, posielam kvety.

Magy

lost - ty si tiez holt zaseknuty vo svojom virtualnom svete :DDD
porusis nariadenie a este sa rehnis jak chora vrana. no comment.

lost

Preco to robia?
No lebo su HOLD zaseknute..
ci uz rozumovo, alebo v zivote, ale proste su retardovane..

Ak ti to nevadi, tak na to kasli :)

Ono ludia (takehoto charakteru) si VZDY najdu nieco, na co budu nadavat a blbnut proste..

Aj ked si nikomu neublizila, su individua, ktore zacnu blbnut uz len preto, ze nieco vidia..

Napr. idem po ulici, vencim krpca Bastiena bez voditka a bez toho aby o nejaku PANI zakopol moj pes - ani sa neuniva na nu pozriet, lebo ma zaujimavejsiu stopu, tak ta PANI musi pod nosom frflat, ze "pes! co tu robi pes ?"
Moj pes jej neublizil, ja som jej neublizil, porusil som vseobecne zavazne nariadenie a vobec ma to netrapi, kedze to nariadenie a jej autor(i) je retardovane a basta.

Ale tak si hovorim, chudak zenska, ty musis mat popicsi zivot, nevadi, v kybli si ty a nie ja, ja sa budem smiat nadalej a ty sa mrac a zbieraj vrasky..

ale nie, v skutocnosti koncim hned po prvej ciarke, tj. "mam ta v pi.."

mal by som MILION argumentov, ako jej frflanie elegantne alebo akokolvek neelegangne zotrel z ostola.

ale su ludia, ktori ZIJU SVOJ VIRTUALNY SVET, a nikdy nic nepocuju.

je to fajn, lebo aj vdaka takymto ludom je svet krajsi.. lahsi, menej konkurencie, viem ze taka ufrflana frflacka mi nedokaze ublizit nejak inak ako frflanim..

proste to sa ani neda vyjadrit, ako hlboko v hrubom creve mam takych ludi :D a mozu mi hocico.. ak to prezenu, uvidime co povedia na zalobu za ohovaranie.. potom by len boli srandy.. ale tak daleko som sa este nedostal, lebo moju flegmaticku stranku v tejto sfere este nikto nedobil..

proste zijem si "zi a nehcaj zit" :D resp. totalna ignoracia.. a to ignorujem fakt hocico.. a bavi ma to :D cim viac frflu (resp. ohovaraju), tym viac verim ze sa mi dari :D inak by neohovarali, nefrflali :D