chlapi, chalani aky je vas nazor?

Príspevok v téme: chlapi, chalani aky je vas nazor?
lianela

chcela by som vediet ako vnimate nas baby co sa tyka postavy? co si neviete predstavit na vasej priatelke? my zeny si seba strasne vsimame-kazda vyrazka, ci kazde kilecko naviac, vyrazky po holeni,celulitida,pripadne nieco ine....chcem vediet ci je to pre vas fakt tak dolezite,alebo si to len my myslime.... budem velmi rada ak mi odpoviete lebo trpim velkym komplexom dokonalosti...a preto chcem vediet ci mam na to naozaj dovod alebo mam choru hlavu a si to len predstavujem... v poslednej dobe ked nevyzeram tip top ani von nejdem...pripadne ked sa povyhadzujem som tyzden zavreta v izbe ani von nechodim... rodicia mi vravia ze som chora...kazdy nazor si cenim dakujem

pedro

A LILINA, si na dobrej ceste, deje sa v tebe nieco zdrave..ze tuzis po normalnom vztahu. neviem co mam k tomu napisat..len som si povedal, ze "no konecne", to je strasne super. Tak vsetko dobre:)

pedro

Baby, vam asi sibe.. Tu vam nahodne okoloiduci chalani napisali uplne opacne veci, a vy furt tocite o tom svojom. OK, ked to chcete tak aj baby su svine, aj chalani su svine, vsetci sme svine, podme sa podvadzat, neznasat, podkopavat.. Lebo vraj prave takto zobudime v nasich vztahoch nieco zdrave. Ak si to fakt myslite, ludia, tak ste riadne MIMO.. To sme dopadli, to asi tak ze "podme sa vsetci vyvrazdit a snad zostanu na zemi len ti ktori nas maju radi". Ja z vas nechapem. Poznam kopec uzasnych bab, total jedno ci maju krive nosy, poznam desiatky chalanov co tuzia po normalnej babe, co si vie s nimi vyrazit do stanu alebo zahrat volejbal bez toho ze by sa bali o nechtiky.. Sakra kde sa podeli tieto baby.. Vsak vy si koledujete o to, aby sa chalan snazil vyzerat ako čavo s velkou penazenkou, aby vas zbalil. Ale suhlasim, ze sa musite o seba starat a vyzerat normalne, ale aj vidiet babu bez mejkapu je niekedy dost "zvodne", a chalan by mal bojovat o tu svoju, to je fakt, aj ked sa poznaju dlho, ale to neznamena ze bude o teba bojovat len ked budes flirtovat s inymi..to je CHORE! Jasne jak facka, ze to len vyvola ze on bude flirtovat TIEZ!

bestia29

hej sak presne tak.. uzivaj si... chlapy su svine tak aj mi budeme a este horsie.. podvadzaj aj ty, lebo aj on ta podjebava.. a mne osobne to nevadi pokial o tom neviem..ani na to nemyslim, nejsom ani ziarliva, preto chalan nevie ci ho lubim, a snazi sa ma stale namotavat,, tak si ho aj udrzim a nezacnema ¨hned podjebavat.. staci mat chalana omotaneho a vycviceneho.. je to parada.. sak chalani su ako zvieratko.. ¨musis mu ukazat kto je tu pani, a kto urcuje pravidla.. a samozrejme ziadny stereotip.. nesmie pocitit tie brany trvaleho vztahu, lebo chalani maju isti druh klaustrofobie.. flirtuj s inymi chalanmi, a prebud v nom ziarlivost, pocit ta stale dobivat.. ukaz mu ze na svete je vela chlapov, ze netuzis len poo nom.. a uz sa ho nezbavis..

lianela

bestia tak mas pravdu z casti urcite.... a k tebe lilina no sme na tom rovnako ale neviem ci sa s tym da nieco robit asi nie... mozno by sme mali upustit od kriteri...mozno len nemame stastie na tych normalnych...len ber to tak ze 99% chlapov ta bude podvadzat...je prijebana doba... ja som sa za posledny mesiac zmenila zacinam byt taka svina ako chlapi...pozoznamovala som sa s velmi peknymi prachatymi chlapmi a zabavam sa kazdy vikend... mam momentalne kopu kontaktov a je mi uz vsetko jedno pokial mam stretnut niekoho normalneho ho stretnem a pride to samo a nebudem na neho cakat a marne ho hladat ... som mlada a mienim si uzivat a bavit sa a nie len vyplakavat a sklamana byt... viem ze ma bude odsudzovat vela ludi ale nebavi ma taky zivot, lebo chlapi su svine nazor nezmenim pokial ma o tom nejaky nepresvedci ...

lilina

Ahoj Lianela ja ked to tu všetko čítam tak ako by som videla presne seba.Ja prežívam momentalne to isté.Nevišla by som ani vysypat smeti ak niesom namalovaná a pekne oblečená.S chalanmi to mam presne rovnaké ako ty.Vždy ma ten pan "idealny"podviedol.Vždy si poviem,že ten další už nemusí byt taký pekný len nech ma ma rad.No ale vždy spadnem do toho isteho.Ja niesom namyslená/aj ked každý hovorý že som pekna/a moji kamaráti to vedia,ale tí čo ma nepoznajú tvrdia že posobim hrozne namysleno a preto tých normálnych chalanov odpudzujem.Neviem ako mam zmenit to aby som neposobila tak namysleno.Stale sa trapim koli predposlednemu vztahu.Bol to tiež jeden s tých pekných,ale velmi moc som ho milovala.No on si našiel inú s ktorou ma podviedol.Je to tažké,chcem aby si ma všimol aj uplne normalny chalan,aby sa ma nebal,že ho vysmejem.Čo mam robit?Ja už nechcem tych krasavcov ktorý ma vždy vymenia ked už ich nebavím.A pritom niesom ani nejaka sprosta a naivna husička ktora da každemu za pekne slovo.Nepatrím ku tým...Ale nemohla by som byt ani s niekym kto sa mi nepači,nedokážem to.

slavjana

No tak ja nie sm z tych, čo si vsimaju kilecka alebo vyrazky :-))))...a chlapi ma chcu aj tak...je to o niecom inom ako byt za kazdu cenu dokonala....

bestia29

aha..takze,, seci chalani chcu, prirodzene baby?? baculky a tak?? s vyrazkami, proste ide o vnutornu krasu?? no neviem, neviem ale tak preco su take baby na ocot a zadane su len tie baby ktore su krasne na vonok a pritom su to bestie co chlapov vyuzivaju na lóve(peniaze)?? samozrejme aj tie menej krasne holky pri tele maju chlapcov, ale zasa takych, ktory nesplnaju nase kriteria.. takze mne z toho vypliva, ze nejde o vnutornu krasu ale o to, ze ked dobre vypadas, tak mas aj dobre vypadajuceho chlapa,, ale ak si az moc prirodzena, neupravena,, chlpata,, tlsta,, tak mas aj k tomu prisluchajuceho chlapa! takze baby,STARAJTE SA O SEBA!! sak preco muži podvadzaju manzelky?? lebo sa o seba prestali starat, myslia si ze maju chlapa ale on uz nevidi tu kocku co si bral, ale to tlste prasa s foklami pod ocami,,vecne nenamalovanu,,vo vytahanych teplakoch,,celulitidou, a deckom v ruke.. no hruza co??

alexander145

AHoj mne sa zase páčia baculky velmi ma pritahujú neviem čím to je al euž pozerám len po tučných babách neviem al ich krivky ma vzrušujú asi tak tak nerob stresy z hlúposti každý chalan iná baba