chlapi, chalani aky je vas nazor?

Príspevok v téme: chlapi, chalani aky je vas nazor?
lianela

chcela by som vediet ako vnimate nas baby co sa tyka postavy? co si neviete predstavit na vasej priatelke? my zeny si seba strasne vsimame-kazda vyrazka, ci kazde kilecko naviac, vyrazky po holeni,celulitida,pripadne nieco ine....chcem vediet ci je to pre vas fakt tak dolezite,alebo si to len my myslime.... budem velmi rada ak mi odpoviete lebo trpim velkym komplexom dokonalosti...a preto chcem vediet ci mam na to naozaj dovod alebo mam choru hlavu a si to len predstavujem... v poslednej dobe ked nevyzeram tip top ani von nejdem...pripadne ked sa povyhadzujem som tyzden zavreta v izbe ani von nechodim... rodicia mi vravia ze som chora...kazdy nazor si cenim dakujem

lianela

nic absolutne a on pozna ma dobre vie predsa, ze niesom nejaka pobehlica...tak aspom dufam, ze to vie...ale tak anilen mi nenapisal nic...no nic asi musim poriadne upustit od kriterii a pozrat sa na ine veci...

panika

nechcem,aby to vyznelo ironicky,lebo to tak nemyslim.tiez som vedela o krasnom dievcati,ktore bolo zrejme skoro dokonale.Pred par dnami malo havariu.Uz nikdy nebude dokonala

krasnadusa

No tak to som poznala, ale poznam to aj teraz, to je ako na potvoru, ale netreba sa nad tym zapodievat, ved to si nikto ani nevsimne:)))treba mysliet na to, ze si kvoli tomu nepokazis den predsa a hlavne zabavu

krasnadusa

Fuha, to je tazka otazka, na to neviem odpovedat. Podla toho, ako si sa k nemu spravala asi, ked si sa spravala dobre, tak potom je chyba v nom, nic si mu nevyviedla?

lianela

este taka vec to prekliatie...ja zase vzdy ako naschval ked sa niekde uz dlhsie chystam nejaka akcia alebo tak a chcem vyzerat dobre...ci uz kvoli niekomu alebo kvoli sebe...ale vzdy sa mi nieco stane...bud sa mi bez priciny vyhodi nejaka vyrazka, alebo chytim alergiu no hocico co sa tyka vzhladu...myslim, ze to ma tiez nejaky dovod, na zamyslenie nad sebou, ze asi nieco nieje v poriadku....

lianela

fakt to neviem co by som robila...takuto otazku som raz dostala od mamy a vies co som jej odpovedala? ze by som sa zabila...je to ubohe a uvedomujem si to, lebo v poslednej dobe som dost v depkach a tak rozmyslam nad sebou... lebo stastna niesom... chcela som sa zmenit uz davno a tak som si nieco zacala s mojim velmi dobrym kamaratom je celkom pekny...poznam sa s nim uz dlho a velmi dobre si rozumieme ...je aj mladsi ako moji doterajsi... vzdy som bola presvedcena, ze je to jeden z mala este normalnych chalanov...vtedy som vlasne upustila od mojich idealov,ze to skusim s nim...no vtedy som sa uplne sklamala ... bol taky isty ako vsetci... absolutne sa mi neozyval nic...dobry kamarati sme stale stale sa stretavame vzdy pokecame...a pred nedavnom som zase s nim nieco mala a dufala som ze to mysli vazne,ale opat sa neozval....cim to je? myslis ze si mysli ze som taka, ze sa chcem len zabavat,alebo on je ten o kom som mala iny nazor....

krasnadusa

No presne viem, o com hovoris. Ano bolo to nieco take, mozno to bolo fakt aj prekliatie alebo co, alebo skor solarko, ktore som oblubovala a nikdy som sa nenatierala ked som don isla neviem:(( ale dostala som strasny exem, ale fakt strasny na celu tvar, musela som aj v nemocnici lezat, nebola to zalezitost tyzdna ale trvalo to asi 2 roky, kym som sa z toho dostala...Nuz bolo to ine,ked na ulici zrazu neputas pozornost svojou krasou, ale tym, ze vsetci na teba cumia, co sa ti mohlo stat:((( Teraz som uz Ok a nie je potom ani stopy, ale uz by som sa aj bala byt taka ako predtym a na ostatnych ludi okolo seba sa pozeram dnes uz uplne inak, nevravim ze som sa zmenila, stale sa tak isto obliekam aj malujem a vsetko, ale uz neberiem vsetko trak povrchne. aj ty sa nemusis menit vyzorom, ale zmen svoje zmyslanie, ze neber vsetko len o tom, ako vyzeras a ako na teba pozeraju iny a ako ti baby zavidia, lebo to za to nestoji...

lianela

a mozem sa ta spytat co sa ti stalo presnejsie? si mala nejake flaky alebo co sa ti stalo? no momentalne priatela nemam...ale vies ja sa nemam ani ako zoznamit s niekym normalnym, ked posobim nedostupne.tak vecer v meste na diskotekach ma oslovia vzdy len taki ktori su viac ako dost sebavedomi, vacsinou pekni, machruju drahymi objednavkami, ale ja pre nich neznamenam nic viac ako nejaka koryst na dnesny vecer...urcite vies o com hovorim...