Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolia ma kosti a kĺby na nohách, mám 18.

linda3

no kukam na tie priznaky..ale mne neopuchaju, ani ich nemam teplé tie kĺby..ja cítim takú celkovú slabost v tých nohách..a prechádza mi to z miesta na miesto..ale odmalicka mam studene nohy, asi mam nejaku zlu krv ci co :(

zdradca

kocky skuste sa pozriet na nete na priznaky reumatizmu
ja mam nieco podobne a od jari si klby slaham zihlavou,pre niekoho nepochpitelne,ale tu ulavu vam doprajem.jasne nesmiete si tie pluzgieriky skrabat.No po 5x uz to nebudete brat vazne,fakt ta ulava stoji zato.Ja uz na nic necakam len ked bude jar a zacne vychadzat zihlava.
je to stary babsky liek,ale ma daco do seba
pomahaju kupele v zihlave,inac je to ochorenie starcov,zial dnesna doba je taka ze sa vekova hranica znizila.Pekny vecer

Kathy2111

Ja mám s tým tiež problém (nebolia ma každý deň) až na to že u mňa to trvá už pár rokov a posledný rok sa mi tá bolesť presúva už aj na ruky a doteraz som nezistila že čo to je. Je to tak silná bolesť že na to pomôže iba ibalgin a niekedy už ani to nie. Inak mám len 19. Raz sa mi podarilo zaspať aj zo silnou bolesťou ale ráno som sa zobudila na to že ma nohy boleli ešte viac a pomohol mi chlad našťastie. Možno to bude dačo chronické....